Meklēt


Meklēt


Visas preces - Cauruļvadu izolācija - Tenapors

Putupolist. plāksne Termo Plus 30mm (0.72m2/gb)

Kods :
123303

4.43 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Viens no efektīvākajiem siltuma nesējiem mājas apkures sistēmās ir apsildāmās grīdas.

TENAPORS TERMO PLUSS plāksnes paredzētas apsildes cauruļu izvietošanai un nostiprināšanai.

TENAPORS TERMO PLUSS plākšņu izmēri ir 600mm x 1200mm. Virsmas laukums - 0.72m2. Plātnēm siltumizolācijas biezums ir 15 mm, cilindrveida izcilnis 15 mm

Putu polistirola plātnes TENAPORS TERMO PLUSS ir videi draudzīgs, ekonomisks un efektīvs siltumizolācijas materiāls ātrai apsildāmo grīdu ierīkošanai. Plātņu viena virsma veidota ar cilindrveida izciļņiem ērtai un ātrai apsildes cauruļu izvietošanai un fiksēšanai. TENAPORS TERMO PLUSS plātņu sānu skaldnes savienojums ir rieva-ierievis. TENAPORS TERMO PLUSS plātnēm augšējā virsma ražošanas procesā tiek laminēta ar polistirola plēvi (biezums 0,120 mm), kas nodrošina efektīvu mitruma aizsardzību betonējot.

Plātnes paredzētas apsildes caurulēm ar Ø 16 ÷ Ø 18 .Ilgstoši šīs plātnes drīkst izmantot kā siltumizolācijas materiālu temperatūrā līdz +80 ^(o)C, īslaicīgi iztur temperatūru līdz +100 ^(o)C. Ierīkojot apsildāmās grīdas, pēc tam ir iespējams ieklāt jebkuru vēlamo grīdas segumu ievērojot to ražotāju norādījumus.

Pielietojums:

Apsildāmās grīdas var ierīkot tikai ēkās ar savu apkures katlu. Plātnes pielieto kā siltumizolācijas materiālu apsildāmo grīdu ierīkošanā. Apsildāmās grīdas ar plātnēm TENAPORS TERMO PLUSS var montēt uz grunts, betona pārsegumiem, kā arī uz betona melnajām grīdām. Kā papildus siltumizolāciju nepieciešamības gadījumā izmantot TENAPORS EPS-150 Vai TENAPORS EXTRA PRIMA siltumizolācijas materiālus.

Priekšrocības:

1. ātra un vienkārša plātņu montāža

2. zems siltumvadītspējas koeficients

3. iztur augstu mehānisko slodzi

4. TENAPORS TERMO PLUSS plākšņu savienojums rieva-ierievis veido homogēnu savienojumu

5. izmantojot TENAPORS TERMO PLUSS plāksnes, papildus nav nepieciešama tvaika izolācija