Meklēt


Dalies ja noderīgs:

Informācija - Akcijas un notikumi

Grundfos akcija līdz 30.06.2020

PIRMKLASĪGI ŪDENSAPGĀDES RISINĀJUMI AR GRUNDFOS !

Sadarbībā ar pirmklasīgu sūkņu ražotāju GRUNDFOS, Akvedukts sagatvojis lielisku piedāvājumu, lai karstā vasara tiktu sagaidīta bez bažām par ūdens pieejamību! Izmanto iespēju, akcija spēkā līdz 30. jūnijam vai kamēr akcijas preces ir pieejamas! Tikai akcijas laikā iespēja iegādāties sūkni par īpašo cenu tiešsaistē un saņemt to mājās!

GRODU AKAI

SBA ŪDENS AUTOMĀTISKAIS SŪKNIS

Grundfos SBA sūknisSBA ietver visus būtiskākos komponentus, kas garantē netraucētu ūdens sūknēšanu. Kad sūknis ievietots akā un savienots ar cauruļvadiem, atliek to vien ieslēgt. Tāpēc SBA ir lieliski piemērots izmantošanai grodu akās. SBA 5 collu ūdens automātiskie sūkņi ir kompaktas ierīces, kurām nav nepieciešams uzstādīt augstspiediena tvertni vai vadības ierīces.

Īpašs piedāvājums: Sūknis SBA 3-45M

Cena ... ar PVN (parasti ...) Akcijas laiks beidzies

DZIĻURBUMA AKAI

SQE SŪKŅA KOMPLEKTS

Grundfos SQE sūknisPilnīgs komplekts stabila spiediena nodrošināšanai saimniecībā — ietver augstspiediena tvertni, spiediena sensoru un vadības bloku. Lietotājs var patstāvīgi iestatīt vēlamo sistēmas spiedienu. SQE iegremdējamais sūknis ir kompakts 3 collu daudzpakāpju centrbēdzes sūknis, kas nodrošina netraucētu un uzticamu ūdens apgādi.

Īpašs piedāvājums komplektam: Sūknis SQE 2-55 un Automātika CU301 ar 8L spiedkatlu

Cena komplektam ... ar PVN (parasti ...) Akcijas laiks beidzies

SPIEDIENA PAAUGSTINĀŠANAI

SCALA2 ŪDENS AUTOMĀTISKAIS SŪKNIS

Grundfos SCALA2 sūknisViss-vienā - automātiskais ūdens sūknis nodrošina ideālu ūdens spiedienu no pilsētas ūdensapgādes sistēmas visās patēriņa vietās. SCALA2, aprīkots ar integrētu frekvenču pārveidotāju, hidroforu, spiediena sensoru un pretvārstu, gatavs tūlītējai uzstādīšanai. Pateicoties inteliģentajai vadībai, SCALA2 spēj pielāgot produktivitāti ūdens patēriņam.

Īpašs piedāvājums: Sūknis SCALA2

Cena ... ar PVN (parasti ...) Akcijas laiks beidzies

PĒRC UZREIZ, AR PIEGĀDI MĀJĀS, VAI APMEKLĒ AKVEDUKTS

 

 

Pērc tiešsaistē ar piegādi uz mājām, apmeklējot akcijas preču pirkumu lapu

GRUNDFOS akcijas preces var iegādāties arī Akvedukts klientu apkalpošanas centros Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

CITA INFORMĀCIJA

Apmeklē GRUNDFOS Latvija oficiālo vietni un uzzini vairāk arī par citām iekārtām

Esi informēts, ka AKVEDUKTS ir ne tikai GRUNDFOS oficiālais izplatītājs, bet arī GRUNDFOS autorizēts servisa partneris un nodrošina pilnu pēcpārdošanas servisu!