Meklēt


Meklēt


Informācija - Akcijas un notikumi

Grundfos akcija līdz 30.07.2019

PIRMKLASĪGI ŪDENSAPGĀDES RISINĀJUMI AR GRUNDFOS !

Sadarbībā ar pirmklasīgu sūkņu ražotāju GRUNDFOS, Akvedukts sagatvojis lielisku piedāvājumu, lai karstā vasara tiktu sagaidīta bez bažām par ūdens pieejamību! Izmanto iespēju, akcija spēkā līdz 30.jūlijam vai kamēr akcijas preces ir pieejamas!

GRODU AKAI

SBA ŪDENS AUTOMĀTISKAIS SŪKNIS

Grundfos SBA sūknisSBA ietver visus būtiskākos komponentus, kas garantē netraucētu ūdens sūknēšanu. Kad sūknis ievietots akā un savienots ar cauruļvadiem, atliek to vien ieslēgt. Tāpēc SBA ir lieliski piemērots izmantošanai grodu akās. SBA 5 collu ūdens automātiskie sūkņi ir kompaktas ierīces, kurām nav nepieciešams uzstādīt augstspiediena tvertni vai vadības ierīces.

Īpašs piedāvājums: Sūknis SBA 3-45M

Cena 349.00 ar PVN (parasti 460,00)

DZIĻURBUMA AKAI

SQE SŪKŅA KOMPLEKTS

Grundfos SQE sūknisPilnīgs komplekts stabila spiediena nodrošināšanai saimniecībā — ietver augstspiediena tvertni, spiediena sensoru un vadības bloku. Lietotājs var patstāvīgi iestatīt vēlamo sistēmas spiedienu. SQE iegremdējamais sūknis ir kompakts 3 collu daudzpakāpju centrbēdzes sūknis, kas nodrošina netraucētu un uzticamu ūdens apgādi.

Īpašs piedāvājums komplektam: Sūknis SQE 2-55 un Automātika CU301 ar 8L spiedkatlu

Cena komplektam 1068,00 ar PVN (parasti 1599,00)

SPIEDIENA PAAUGSTINĀŠANAI

SCALA2 ŪDENS AUTOMĀTISKAIS SŪKNIS

Grundfos SCALA2 sūknisViss-vienā - automātiskais ūdens sūknis nodrošina ideālu ūdens spiedienu no pilsētas ūdensapgādes sistēmas visās patēriņa vietās. SCALA2, aprīkots ar integrētu frekvenču pārveidotāju, hidroforu, spiediena sensoru un pretvārstu, gatavs tūlītējai uzstādīšanai. Pateicoties inteliģentajai vadībai, SCALA2 spēj pielāgot produktivitāti ūdens patēriņam.

Īpašs piedāvājums: Sūknis SCALA2

Cena 406,00 ar PVN (parasti 506,00)

KUR IEGĀDĀTIES?

GRUNDFOS akcijas preces var iegādāties Akvedukts klientu apkalpošanas centros Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

CITA INFORMĀCIJA

Apmeklē GRUNDFOS Latvija oficiālo vietni un uzzini vairāk arī par citām iekārtām

Esi informēts, ka AKVEDUKTS ir ne tikai GRUNDFOS oficiālais izplatītājs, bet arī GRUNDFOS autorizēts servisa partneris un nodrošina pilnu pēcpārdošanas servisu!