Meklēt


Meklēt


Visas preces - Ūdens sildītāji - ELECTROLUX ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs HEATRONIC DL V-100L (sausais silde

Kods :
941331

190.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Izmantojot mūsdienu ūdens sildīšanas prasībām atbilstošos Electrolux HEATRONIC DL DryHeat sērijas ūdens sildītājus, Jums vienmēr būs karsts ūdens mājās, birojā vai vasarnīcā.  Elektroniskā apkures jaudas vadība un regulēšana ļauj precīzi noregulēt darbības parametrus. Visu svarīgo konstrukcijas elementu izturību pret koroziju un rezultātā ūdens sildītāja uzticamu un ilglaicīgu darbību nodrošina Protect Tank tehnoloģija. Unikāla ūdens sildītāja priekšrocība ir trīs atsevišķu apkures temperatūru ieprogrammēšanas funkcija - jūs varat optimāli pielāgot ierīci katram ģimenes loceklim vai dažādiem uzdevumiem: trauku mazgāšanai, dušai, mazgāšanai.

Sausā tipa sildelementi

Sauso sildelementu sistēma, Electrolux elektrisko ūdens sildītāju premium tehnoloģija, kas pagarina jūsu ūdens sildītāja kalpošanas laiku. Sildelementi nesaskaras ar ūdeni, bet nodrošina ūdens sildīšanu caur sildčaulām.

Ultra Memory tehnoloģija

Tehnoloģija tiem, kas novērtē savu laiku! Jums vairs nav jāpielāgo ūdens temperatūra katru reizi, kad ieslēdzat ierīci, tehnoloģija Ultra Memory, kas iestrādāta Electrolux HEATRONIC DL DryHeat ūdens sildītājā, to izdarīs automātiski.

Ērta vadība

Ūdens sildītājam ir ērta elektroniska vadība ar aktīvo skalu un LED indikāciju par ūdens sildīšanas temperatūru. Priekšējā vadības panelī ir ergonomiskas pogas ūdens sildītāja ieslēgšanai, programmēšanai un temperatūras regulēšanai, kas ļauj iestatīt temperatūru no 30°C līdz 75°C.

ECO režīms

Izvēloties režīmu ECO, ūdens ierīcē sasilst līdz 55°C, kas samazina katlakmens veidošanos, palielina sildelementa resursus, nodrošina drošu aizsardzību pret baktērijām un ļauj palielināt ierīces kalpošanas laiku.