Meklēt


Meklēt


Visas preces - Ūdens sildītāji - BOSCH elektriskie ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs V-15L (virs izl.) 1500W Bosch

Kods :
941334

100.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Izstrādājuma datu lapa par energopatēriņu

Izstrādājuma energoefektivitātes uzlīme

Attēls

Bosch Tronic 2000 mini ES 015
ErP
Apjoms 15 L
Artikuls 7736502061 / 7736502662
Elektriskā sildelementa jauda 1,5 kW
Siltumizolācija (+/- 4 mm) 20 mm
Maks.karstā ūdens temperatūra 70 °C
Uzsildīšanas laiks līdz 50 °C 00:35 h
Indikācija iesl./izsl.
Regulēšanas sistēma Mehāniska
Augstums 408 mm
Diametrs 312 mm
Dziļums 368 mm
Novietojums virs izlietnes
Svars 8,3 kg

Bosch Tronic 2000T mini modeļu klāstā pieejami 10 un 15 litru modeļi ar divu veidu pieslēguma iespējām (virs izlietnes vai zem izlietnes), atkarībā no tvernes novietojuma.

Elektriskie ūdens sildītāji Bosch Tronic 2000 mini

  • Augsta blīvuma tieši ekstrūdēta poliuretāna efektīva termoizolācija 20mm biezumā, kas nodrošina minimālus siltuma zudumus un ekonomisku iekārtas darbību
  • Stikla keramikas pārklājums droši pasargā no korozijas un nodrošina augstu ūdens higiēnu. Pārklājums garantē ilglaicīgu ekspluatācijas laiku un ūdenssildītāja nepārtrauktu darbību
  • Magnija anods
  • Atloks, kas nodrošina ērtu ūdens tvertnes katlakmens noņemšanu un vieglu piekļuvi elektriskajiem sildelementiem
  • Drošības vārsts
  • Nerūsējošā tērauda karstā ūdens izvads
  • 5 gadu garantija tvertnei

Ērts mehāniskais termostats

Temperatūras regulēšana notiek ar mehānisku regulātoru, kas izvietots uz ūdenssildītāja tvertnes korpusa. Pateicoties tam, uzstādot 70C ūdenssildītājs patstāvīgi uzturēs vajadzīgo temperatūru tvertnē.

Augsta izturība pret sistēmas spiediena izmaiņām

Ūdenssildītāja tvertne rūpnīca ir testēta ar 16bar spiedienu, kas vairāk kā divas reizes pārsniedz spiedienu, kas pieejams ikdienā pilsētas ūdens padeves sistēmās.

Tvertnes iekšpuses antibakteriāls stikla keramikas pārklājums

Katrs Bosch Tronic elektriskais ūdenssildītājs no iekšpuses ir pārklāts ar unikālu stikla keramiku, kas izstrādāta Bosch kompānijas laboratorijā. Šī stikla keramika ir stiklveida viela, rūdīta augstā temperatūrā (780C - 850°C) un uzklāta tvertnes iekšpusē. Galvenā atšķirība no stikla ir tāda, ka šis pārklājums ir izturīgs pret spiediena un temperatūras izmaiņām. Turklāt, tas ir pilnīgi ķīmiski neitrāls un nodrošina pilnīgu higiēnu karstā ūdens sagatavošanas procesā. Tādējādi nepastāv ūdens "ziedēšanas" risks un brīžos, kad karstais ūdens netiek izmantots - nav vajadzības iztukšot tvertni.

Ērta pielēgšana

Standarta 1/2" pieslēguma vietas nodrošina ērtu karstā ūdnes tvertnes pielēgšanu.

Garantija

Pateicoties ūdens sildītāja stikla keramikas pārklājumam garantija tvertnei ir 5 gadi. Garantija elektronikai un pārējiem tvertnes komponentiem ir 2 gadi.

Ātra ūdens uzsildīšana pateicoties jaudīgam tenam

Tena jauda sastāda no 1,5 kW. Pateicoties tam, ūdens uzsildīšana no 15 - 65°C grādiem, sastāda, 23 un 35 minūtes, atkarībā no Bosch Tronic modeļa un tilpuma.

Palielināts magnija anods papildus korozijas aizsardzībai

Korozija - viena no biežāk sastopamajā kartā ūdens tvertņu problēmām. Tāpēc, visiem Bosch Tronic sērijas elektriskajiem sildītājiem tiek izmantoti palielināti magnija anodi. Korozijas iespējamību ietekmē ūdens kvalitāte un karstā ūdens tvertnes apkalpošana. Apkalpošana jāveic autorizētam servisa partnerim reizi gadā.

Mazi siltuma zudumi pateicoties unikālai 20mm siltumizolācijai

Pateicoties unikālai Bosch Tronic siltumizolācijai siltuma zudumi sastāda 0,8 - 1,5kW diennaktī. Ja temperatūra nokrītas zem uzstādītā līmeņa (piemēram, siltumzudumu vai patstāvīgas ūdens izmantošanas gadījumā), sākas ūdens uzsildīšanas process.

"Pretaizsalšanas" režīms

Minimālā rekomendējamā telpas temperatūra ir 0°C grādi. Tomēr, lai izvairītos no ūdens sasalšanas tvertnē, ziemas periodā to vajag iztukšot vai arī uzstādīt pretaizsalšanas režīmu. Pretaizsalšanas režīms nozīmē 10°C grādu temperatūras uzstādīšanu uz termostata. Tādējādi termostats ziemas periodā uzturēs 10°C grādus tvertnē, tajā pašā laikā patērēs minimālu elektroenerģijas daudzumu.