Search


Search


Questions

Reply to: Jauninais

Date: 08 Feb 2017

 

Please enter the shown security code below


Dear visitor, if You have a question pertaining to the services provided by "Akvedukts", please use this form and we will do our best to provide precise answers.


Topics and responses by:

akvedukts   - Akvedukts

Authorized user - A registered customer of "Akvedukts"

Guest - A non-registered visitor

Questions and answers

Jauninais

08 Feb 2017

Tērauda radiatori vs. konvektori

(Apkure)

Hello my brothers.
Īsāk sakot problēma milziga. Nopirku dzivokli viss baigi forsi utt. Bet tagad sākas pats jautrakais un interesantākais. Dzīvoklis 3 līmeņos un augšējajā Jumta stāvā ir milzīgi logi/ vitrina. Tad viss būtu forsi ir uztaisīts ka podests kur niša domāta cik noprotu konvektori. Tātad lieta tāda ko iesākt labāk darīt. Meklēt parastu tērauda radiatoru tur mēģināt stūrēt iekšā vai tomēr labāk likt konvektoru kam pēc idejas tur jabut cik nopratu.Vienīgi cenu starpība ir ievērojama.v Būšu pateicīgs par padomu un konsultāciju.
Peace my brothers.

Akvedukts

08 Feb 2017

Tērauda radiatori vs. konvektori

SIA Akvedukts sortimentā ir dažādu veidu tērauda radiatori. Platākie no tiem ir 33. tipa (radiatora platums 160 mm) un 44. tipa (radiatora platums 220 mm) radiatori augstumā 200 vai 300 mm (bez stiprinājuma kājām), kuri arī atbilst populārāko konvektoru izmēriem. Šie radiatori pieejami garumā no 600 mm līdz 2000 mm.
Nepieciešamības gadījumā konsultācijas var saņemt zvanot pa tālruņiem 67606390, 67606391 vai rakstot uz info@akvedukts.lv .