Поиск


Поиск


Вопросы

Ответить: Jauninais

Дата 08 Feb 2017

 

Введите ниже показанный код безопасности


Дорогой посетитель. Если у Вас возник вопрос относящийся к услугам "Akvedukts", просим использовать эту форму и задать нам вопрос. Мы постараемся ответить как можно точнее.


Вопросы задали и отвечали:

akvedukts   - Akvedukts

Авторизованный пользователь - Регистрированный клиент "Akvedukts"

Посетитель - Незарегистрированный посетитель

Вопросы и ответы

Jauninais

08 Feb 2017

Tērauda radiatori vs. konvektori

(Apkure)

Hello my brothers.
Īsāk sakot problēma milziga. Nopirku dzivokli viss baigi forsi utt. Bet tagad sākas pats jautrakais un interesantākais. Dzīvoklis 3 līmeņos un augšējajā Jumta stāvā ir milzīgi logi/ vitrina. Tad viss būtu forsi ir uztaisīts ka podests kur niša domāta cik noprotu konvektori. Tātad lieta tāda ko iesākt labāk darīt. Meklēt parastu tērauda radiatoru tur mēģināt stūrēt iekšā vai tomēr labāk likt konvektoru kam pēc idejas tur jabut cik nopratu.Vienīgi cenu starpība ir ievērojama.v Būšu pateicīgs par padomu un konsultāciju.
Peace my brothers.

Akvedukts

08 Feb 2017

Tērauda radiatori vs. konvektori

SIA Akvedukts sortimentā ir dažādu veidu tērauda radiatori. Platākie no tiem ir 33. tipa (radiatora platums 160 mm) un 44. tipa (radiatora platums 220 mm) radiatori augstumā 200 vai 300 mm (bez stiprinājuma kājām), kuri arī atbilst populārāko konvektoru izmēriem. Šie radiatori pieejami garumā no 600 mm līdz 2000 mm.
Nepieciešamības gadījumā konsultācijas var saņemt zvanot pa tālruņiem 67606390, 67606391 vai rakstot uz info@akvedukts.lv .