Поиск


Поиск


Вопросы

 

Введите ниже показанный код безопасности


Дорогой посетитель. Если у Вас возник вопрос относящийся к услугам "Akvedukts", просим использовать эту форму и задать нам вопрос. Мы постараемся ответить как можно точнее.


Вопросы задали и отвечали:

akvedukts   - Akvedukts

Авторизованный пользователь - Регистрированный клиент "Akvedukts"

Посетитель - Незарегистрированный посетитель

Вопросы и ответы

Kristaps

29 Nov 2023

ūdens sūknis

(Ūdensapgāde)

sveiki

Man ir ūdens sūknis PEDROLLO JSWm 15MX, kas atrodas 2 stāvu mājas pagrabā, bet minētais sūknis ir skaļš. Kādu sūkni jūs ieteiktu iegādāties lai tas būbu klusāks, ņemot vērā, ka ūdens padeve notiek no 8 mteru dziļas spices.
paldies gaidīšu atbildi
Ответить/читать (1)

Didzis

24 Nov 2023

cirkulācijas sūknis apkurei

(Apkure)

Cik elektrības patērē cirkulācijas sūknis?
Ответить/читать (1)

Linda

21 Nov 2023

(Apkure)

Vai kurinot ar vienam kurināmā veidam domāto speciālo katlu var sasniegt krietni lielāku lietderības koeficientu, nekā kurinot ar kombinēto apkures katlu? Paldies!
Ответить/читать (1)

Helēna

15 Nov 2023

Apkures katls

(Apkure)

Labdien. Cik ilga garantija apkures katliem Dietrich?
Ответить/читать (1)

Jevgeņijs

15 Nov 2023

iegremdējamā sūkņa izvēle akai

(Ūdensapgāde)

Labdien,
Lūdzu, palīdziet man izvēlēties uzticamāko un viegli kopjamo zemūdens sūkni apmēram 40 metru akai no uzņēmuma piedāvātajiem: "PEDROLO"
"VILO" vai
"GRUNDFOS" ar cenām sūkņiem ar identiskiem raksturlielumiem.
Ar cieņu
Jevgeņijs
Ответить/читать (1)

Ainars

24 Oct 2023

Hidrofors neizslēdzas

(Ūdensapgāde)

Labdien!
Sūknis ūdeni pumpē, bet neizslēdzas. Izraujot no rozetes, manometrs strauji nokrīt uz 0. Kāda varētu būt iespējamā problēma?
Paldies.
Ответить/читать (1)

Aigars

13 Oct 2023

Kospel katla sūknis nepalaižās

(Aktuālās diskusijas)

Kapēc nepalaižās sūknis
Ответить/читать (2)

Artis

13 Oct 2023

Apkures sūknis

(Apkure)

Malkas apkures katla lokā (mazais loks + lielais loks uz akmulācijas tvertni caur termovārstu un kombinētais boileris šajā lokā pieslēgts) izmantojas WILO Yonos PICO 1.0 25/1-6 sūknis. Ir šaubas par sūķna darbību, jo tas vienmēr strādā uz 40W jaudas, mainot sūkņa iestatījumus jauda nemainās, gan pie lielākā gan pie mazāka ir 40W. Tas ir korekti vai tā nevajadzētu būt?
Ответить/читать (1)

Kaspars

01 Oct 2023

Scala 1

(Ūdensapgāde)

Labdien. Nopirku pie Jums scala 1 5-55 un kā izrādās man spiediens pa lielu. Ja es uzlikšu spiediena reduktoru lai mazinātu spiedienu uz 4,5 atm tas neradīs situāciju, ka mājā man samazināsies ūdens ražība un vai tas nebojās sūkni?
Ответить/читать (1)

Sandis

30 Sep 2023

(Aktuālās diskusijas)

Sveiki. Sūknis uzsūc ūdeni normāli. Bet kad uzsūc, strauji zūd spiediens un tikšč relejs spiedienam krītoties. Ja aizgriežu ūdens piegādes krānu, spiediens vairs nekrītas. Profilaksi veicu, izlaidu visu ūdeni un uzpumpēju 1.5 bar. pa ventili ūdens nenāk un noplūdes ap sūkni nav. Kas varetu būt par vainu?
Ответить/читать (1)

Gundars

21 Aug 2023

Izplēšanās trauks.

(Apkure)

Problēma sekojoša...gribēju pārbaudīt apkures katla spiedienu izplešanās traukā,atvienojot to no sistēmas iztecēja aptuveni 10 litri ūdens bet tur iekšā paliek vel daudz ūdens kas netek laukā,..liekās kad paliek piepildīts ar ūdeni.spedienu no augšas var uzpumpēt un tas ir 1.5 bar....vai tā jābūt kad tur iekšā ir ūdens ko nevar iztecināt laukā?..trauks ir elbi ERCE-35 kam nav maināmas membrānas.
Ответить/читать (1)

Juris

19 Aug 2023

(Ūdensapgāde)

Ūdenssūknis ar hidraforu plūdos pagrabā "noslīka", būs jāmaina vai nekas traks nebūs
Ответить/читать (2)

Māris

08 Aug 2023

Dziļurbuma sūknis

(Ūdensapgāde)

Labdien, man ir doma privātmājai nomainīt dziļurbuma sūkni ar releju uz frekvenču zilurbuma sūkni.
Dziļurbuma dziļums 100m
Dinamiskais(5,0m)
Statiskais(4,5m)
Deva (1,0 l/s)
Nepieciešams patstāvīgs spiediens 4bar
Mājas augstums 2 stāvi
Dziļurbums 20 metri no mājas
Caurule ūdens piegādei uz māju PN16 32x3.0

Man interesētu pilns frekfenču sūkņa komplekts.
Ko Jūs varētu ieteikt
Iepriekš pateicos
Māris
Ответить/читать (1)

Mareks

06 Aug 2023

Ūdens apgāde(aka)

(Ūdensapgāde)

Labdien, interesē kāds sūknis būtu labāks mājai, kur ūdeni vaig uzvilkt uz otro stāvu. Aka no mājas atrodas 12m atālumā, pašu sūkņi ir iespēja ierīkot pirmajā stāvā. Nepieciešams lai sūknis varētu apgādāt otrajā stāvu ar pietiekamu spiedienu visas santehnikas vajadzības( izlietne, veļas mašīna un vannasistabu) un pirmajā lai būtu pietiekas spiediens dārza šļūtenei ?
Ответить/читать (1)

Guntis

04 Aug 2023

Dziļurbuma sūknis+vadība

(Ūdensapgāde)


Sveiki,Kādu laiku atpakaļ pie jums tika iegādāts sūknis  75 SUB 2-65 0,75kW 230V 50Hz Delfin ar standarta vadības kasti ,ir pienācis laiks pievienot automātiku, Frekvences pārveidotāju VFA10M 230V 1,1kW 7.0A,arī pie jums pirktu.Sakiet kā pareizi pievienot sūkni,kam iznāk 4 vadi,bet vadībai ir tikai 3.
Ответить/читать (1)

Alise

26 Jul 2023

Ūdens sūksnis

(Ūdensapgāde)

Labdien! Mājā ir nepieciešams ierīkot ūdeni. Aka ir dziļa, aptuveni 20 m, ūdens turas aptuveni 2-3 grodi no apakšas, kāds sūknis būtu piemērotākais? Informācijā atradu, ka tik dziļai akai labāk ir ierīkot dziļurbuma sūkni.
Ответить/читать (1)

Janis

20 Jul 2023

Ūdens sūknis

(Ūdensapgāde)

Labdien. Situācija sekojoša. Pēkšņi pazuda ūdens. Skatos aka ir pilna. Sūknis jau bij vecs un nodomāju ka izbeidzies. Nopirku jaunu sūkni ar tādiem pašiem parametriem. Uzstādu jaunu sūkni un tas pats-ūdeni neuzsūc. Izrādās, ka sūknis pievienots otrai akai un tā ir tukša. Tātad tika izsūknēta aka. Pievienoju pilnajai akai, kura kādus 2 gadus netika izmantota un tas pats neuzsūc ūdeni veidojas vakums. Tad pārsūknēju ūdeni uz aku kuru visulaiku izmantoju pieslēdzu sūkni un sāka pumpēt. Ieslēdzās pie 1.3bar tika līdz 2bar un augstāk nepumpē un ārā neslēdzas. Ieraudzīju, ka pil savienojumos, domāju gaisu velk un tāpēc nevar uzpumpēt vairāk. Atvienoju trubas saliku jaunis savienojumus pārejas, sapildīju sūkni ar ūdeni, slēdzu iekšā un nepumpē, no filtra izsūc ūdeni tur turās puse ūdens korpusā spiediens 1.3bari un mazāk. Atskūrēvju skrūvi sūknim lai pielietu ūdeni un iekšā vakums(gaisu velk iekšā nevis spiež ārā) kābūtu pareizāk, ja es tagad visu atvienoju un sāku no sākuma? Jo aizdomas, ja atkal dabūšu, ka pumpē ūdeni būs tas pats, ka aizoet līdz 2 bar un tālāk uz augšu nepumpēs. Mēģināju paregulēt releju tad slēdzās iekšā uz aptuveni 1.4bar un izslēdzās uz 2.8bar. Bet to pumpēja kādas 3 minūtes. Domāju ka būs ok. Patecināju ūdeni pa krānu līdz ieslēdzās un atkal tikai līdz 2 bar un augstāk nepumpē un ārā neslēdzas.
Ответить/читать (1)

Māra

19 Jul 2023

Meklēju meistaru

(Ūdensapgāde)

Sakiet lūdzu, vai jūsu firma piedāvā santehniķa un ūdens ierīkošanas meistara pakalpojumus?
Ответить/читать (1)

Evija

15 Jul 2023

Notekūdeņu filtrācija

(Kanalizācija / drenāža)

Sveiki,
Sakiet lūdzu, vai pie Jums iespējams iegādāties tādu filtru, kas spētu attīrīt notekūdeņus no dzīvnieku spalvām? Vēlos novadīt netīro ūdeni pēc suņu mazgāšanas centrālajā kanalizācijā, bet baidos, ka tā tiks nosprostota, jo tur nonāks smalkā pavilna un daudz spalvu. Vannas sietiņš nespēj tos noturēt. Runa ir par suņu frizētavu, attiecīgi spalvu daudzums ir ļoti liels. Kāds varētu būt risinājums? Pladies
Ответить/читать (1)

Juris

12 Jul 2023

Caurules diametrs pēc hodrofora

(Ūdensapgāde)

Labdien, jautājums par cauruļu diametru māja. No hidrofora nāk collīgā caurule, filtru kasetē jau ir 3/4 ievads. Vai būtu ok tālāk līdz izlietnei/vešmašīnai laist PPR cauruli ar ārējo diametru 20mm?
Ответить/читать (1)

H

12 Jun 2023

Ūdensapgāde lauku mājai

(Ūdensapgāde)

Labdien! Gribēju pajautāt par ūdensapgādi lauku mājai.

Netālu no lauku mājas atrodas ezers, līdz ar to domājam par ūdensapgādi ūdeni sūknējot tieši no ezera.

Māja atrodas kalnā, ezers atrodas kalna lejā, 110m attālumā.

Mājai attiecībā pret ezera ūdens virsmu ir 12m pacēlums.

Ūdens, kas tiktu ņemts no ezera tiktu pārsvarā lietots ikdienišķām vajadzībām - boilerim, dušai, tualetei, kubula piepildīšanai, utt.

Pie paša ezera nav elektrības - līdz ar to, rodas jautājums, vai ir iespējams variants, ka sūknis atrodas mājā un ūdens tiek iesūkts ar cauruli?

Ja to var izdarīt, vai varētu ieteikt sarakstu ar lietām, kas būtu jāiegādājas šim risinājumam?

Un ja to nevar, tad kāds būtu ieteicamais risinājums?

Paldies!
Ответить/читать (1)

Rihards

11 Jun 2023

Baseina sūknis

(Ūdens attīrīšana)

Labdien! Kuru baseina sūkni ar filtru jūs ieteiktu 4,5 m3 lielam baseinam. Kuram ražojumam ir lielākā garantija?
Ответить/читать (1)

Rihards

03 Jun 2023

Spices ūdens kvalitāte

(Ūdens attīrīšana)

Labdien,

Spice 4-5m dziļums, Mārupe.
Tika uzstādīta ūdens attīrīšana katjonīta un anjonīta sveķu tvertne ar sāls tvertni. Pirmos 4 mēn. bija viss OK. Nedaudz iedzeltens ar nelielu smaku bija tikai karstais ūdens. Janvārī viss palika sliktāk, sāka smakot arī aukstais ūdens un arī palika iedzeltens. Uzstādījām papildus tvertni ar aktīvās ogles pildījumu un kompresoru. Situācija uzlabojā uz 100%, bet nu jau atkal viss smako un ir dzeltens. Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un varbūt ir kāds risinājums?
Karstais ūdens tiek sagatavot caur kombinēto ūdens sildītāju izmantojot siltummsūkni, arprīkots arī ar el.sildelementu. Ir doma mainīt magnija anodu un titāna, tā vismaz cerot tikt vaļā no karstā ūdens smakas.
Ūdens analīzes ir veiktas pirms ūdens attīrīšanas.
Ответить/читать (1)

Lauris

25 May 2023

Laistīšana tūjām

(Dārzs)

Labdien, Ko jūs varat ieteikt priekš tūju laistīšanas?
Ответить/читать (1)

Filips

21 May 2023

santehnikas instrumenti

(Jautājumi par uzņēmuma darbību)

Labdien! Jūsu uzņēmumā ir ispēja iznomāt instrumentus? Piemēram takerskavu pistoli vai akumulātora presi daudzslāņu cauruļu savienojumiem?
Ответить/читать (2)