Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: gf

Datums: 20 Apr 2005

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

gf

20 Apr 2005

Par spici / sukni

(Ūdensapgāde)

Ir 27 m dzilja spice un tads parasts elektromotors - suknis.
Noverota sekojosa probl.- tiklidz palaiz sukni, udens slacas ta ka prieks.Tacu pec 15-20 sek udens strukla saruuk pavisam vai paliek ljoti maza.Ja sukni izsledz un palaiz no jauna udens atkal naak aumaljam, bet atkal tikai kadas 10-15 sek, tad atkartojas tas pats...
Kas par problemu, kads risinajums?

Un vel.vai sadam udens spicem ir paredzeti ari tadi sukni, kuri ir pieslegti stravai visu laiku un iesledzas tikai ar spiediena mainju - resp., kad atgriez kranu?
Ja ja, tad kads ir Jusu piedavajums?

Alvis

20 Apr 2005

1. vai taa ir spice vai urbums(kads diametrs?)

2.probleema ir taa ka udens liimenis nokriitas zemaak nekaa suuknis speej uzsuukt! To probleemu var meeginaat risinaat ar dziļurbuma suukni!

3. Protams gandriiz jebkuru suukni var piesleegt taa lai tas darbotos automatiskaa režīmā!

Akvedukts

20 Apr 2005

Cik var saprast no uzrakstītā- tiek lietots virszemes sūknis.Savukārt kā viens no iemesliem tam ,ka samazinās ūdens padeve, var būt tas,ka krītas ūdens statiskais līmenis un līdz ar to sūknim rodas problēmas ar uzsūkšanu.Risinājums-noskaidrot kāds ir dinamiskais līmenis-no tā tad varētu izdomāt tālākos variantus. Sīkākai informācijai Pēteris Jakstiņš, tālrunis 7607862