Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Kalvis

Datums: 05 Feb 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Kalvis

05 Feb 2017

(Ūdensapgāde)

Labdien, gribēju vaicāt vai Jūs veicat apūdeņošanas sistēmu izstrādi un uzstādīšanu laukaimniecībā? Piemēram, 4ha krūmmelleņu laukam no A līdz Z. Ir pieejams dziļurbums,kurš agrāk apkalpoja vairākas fermas,tas arī viss.
Ja Jūs tādu pakalpojumu nesniedziet,vai varat ieteikt,kur jautāt?

Akvedukts

07 Feb 2017

Apūdeņošanas sistēmu izstrāde un uzstādīšana neietilpst Akvedukts darbības sfērā. Ja ir zināmas apgādājamā objekta prasības (ūdens patēriņš), ūdens avota resurss, teritorijas reljefs un plāns, tad var noformulēt darba uzdevumu un uzdot sagatavot projektu ūdensapgādes sistēmu projektētājiem. Akvedukts var piedāvāt sistēmai nepieciešamo aprīkojumu – sūkņus, cauruļvadus, savienojumus, pilienlaistīšanas sistēmu aprīkojumu (ja to var pielāgot konkrētajam uzdevumam).

Kalvis

07 Feb 2017

Skaidrs,paldies par atbildi. Tā,kā šis lauciņš ir tumša bilde,meklēju tieši tādu risinājumu,kur mana vienīgā problēma būtu rēķina apmaksa,bet pārējo veiktu profesionāļi. Meklēšu tālāk tos projektētājus.