Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Inga

Datums: 12 Mar 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Inga

12 Mar 2017

Caurplūdes ūdenssildītājs neapkurināmai pirtij

(Ūdensapgāde)

Gribu uzzināt vai ir pieejams kāds caurplūdes ūdenssildītāja modelis, ko var uzstādīt ziemā neapkurināmās telpās? Tas ir, ja tiek atslēgts ūdens, tad viss no sildītāja iztek laukā. Elektroniskais Kospel pēc ziemas sācis tecēt.

Akvedukts

13 Mar 2017

Caurplūdes ūdenssildītājs neapkurināmai pirtij

Kospel caurplūdes ūdens sildītāju lietošanās instrukcijās - gan grāmatiņā (pievienota komplektā ar preci), gan mūsu mājaslapā ir norādīts, ka ierīci nedrīkst uzstādīt telpās, kurās gaisa temperatūra ir zemāka par 0°C.
SIA Akvedukts preču sortimentā nav caurplūdes ūdens sildītāji ar tehnisku risinājumu, kas ļautu 100% izvadīt ūdeni no ierīces (uz ziemas sezonu), to daļēji neizjaucot.
Kospel caurplūdes ūdens sildītājus situācijās, kad iespējams sasalšanas risks, objektā jānoņem un jānovieto pagaidu glabāšanā siltā telpā.