Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Juris

Datums: 30 Mar 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Juris

30 Mar 2017

PP-R caurules

(Ūdensapgāde)

Vai PP-R caurlules drīkst iebetonēt un vai betons neatstāj negatīvu ietekmi uz plastmasu caurulēm?

Akvedukts

07 Apr 2017

PP-R caurules

Betons neatstāj negatīvu ietekmi tiešā veidā uz pašām plastmasas caurulēm, bet veido negatīvu ietekmi pašai sistēmai. PPR caurules pie temperatūras lineāri izplešas, turklāt tās ik pa laikam ir savienotas ar uzmavām, kas dod rezultātu, ka pie izplešanās un sarukuma procesiem, tiek raustīti savienojumi, kas var novest pie sistēmas noplūdes. Ražotājs pieļauj aukstā ūdens apgādes sistēmu caurules iebetonēt tiešā veidā, bet karstā ūdens un apkures (gan zemo, gan augsto temperatūru) caurules drīkst betonēt tikai tās ievietojot čaulās, kas pieļauj ūdens cauruļu brīvu garenkustību.