Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Jānis

Datums: 31 May 2017

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotjajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Jānis

31 May 2017

PENTAX CAB 200

(Ūdensapgāde)

Labdien!
Nodega ļoti labam laistīšanas sūknim PENTAX CAB200 1,5 kW 3 fāzu motors (diemžēl bija bez siltumaizsardzības). Nekur piedāvājumos neredzu šādu modeli.
Vai pie Jums iespējama motora nomaiņa, varbūt uz 1 fāzu?

Varbūt varat piedāvāt citu līdzīgu sūkni ar inžektoru un iesūcošās caurules diametru 1.1/2"?

No Jūsu piedāvātiem sūkņiem jaudīgākais ir Delfin Jet 1100 (11028f i), nezinu tā uzsūkšanas spēju, jo ir bez inžektora. Vai varētu to ieteikt?

Cieņā
Jānis

Tel. 29207553

Akvedukts

31 May 2017

PENTAX CAB 200

Pentax firmas sūkņi mūsu preču klāstā nav.
Sūknis jānogādā Akvedukts remontdarbnīcā (tālrunis: 67408116). Motora tinumus var pārtīt. Tāpat jauni gultņi un blīvslēgs arī atradīsies. Taču, ja ir bojāta kāda no oriģinālajām nestandarta detaļām, tad remonts ir maz iespējams.
Sūknis PENTAX CAB200 1,5 kW ir tā saucamais ežektorsūknis, kura raksturīgākā pazīme ir tā, ka sūkņa ežektors ir iznests atsevišķā čuguna čaulā ārpusē sūkņa korpusam. Tas var būt pieskrūvēts pie sūkņa korpusa vai arī ielaists dziļurbumā ar divu cauruļu palīdzību.
Vienīgais mūsu noliktavā pieejamais modelis ar ežektoru ārpus korpusa ir: http://akvedukts.lv/lv/e-noliktava/?item=110386
Šī sūkņa konstrukcijā nav paredzēts ežektora čaulu pieskrūvēt pie sūkņa korpusa. Ja ežektors ir pieskrūvēts pie sūkņa korpusa, tad tas darbojas tāpat kā parasts centrbēdzes sūknis ar iebūvētu ežektoru sūkņa korpusā. Šajā gadījumā varētu noderēt šāds sūknis: http://akvedukts.lv/lv/e-noliktava/?item=110197