Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Juris

Datums: 07 Jun 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Juris

07 Jun 2017

PP-R caurules

(Ūdensapgāde)

Sveiki, Vai drīkst pielietot PP-R aukstā ūdens caurules uz kārstā ūdens nozarēm?
Konstatēts fakts, ka nomainot ūdens stāvvadus no karstā ūdens stāvvada atzara(trjgabala) aptuveni 20cm līdz lodveida ventīlim ielikts PP-R posms ar aukstājam ūdenim paredzēto PP-R cauruli. Vai būtu jāsatraucas, ka kaut kas varētu notik vai uz tik īsu posmu nekas trak nenotiks?

Mārtiņš Vācietis

08 Jun 2017

PP-R caurules

Jāsatraucās!

Akvedukts

12 Jun 2017

PP-R caurules

Visas rūpnīcas ražo un testē PPR caurules saskaņā ar ISO 15874 klasifikācijā noteiktajām pielietojuma klasēm. 1.klase ir karstā ūdens apgāde 60*C, 2.klase ir karstā ūdens apgāde 70*C. Aukstā ūdens PPR caurulēm Pn10/SDR11/S5 pieļaujams: 1.klasei - 4 un 6 bar, 2klasei - 4bar. Ja jūsu sistēma iekļaujas iepriekš minētajos parametros, tad aukstā ūdens cauruļu lietošana ir pieļaujama.