Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Jānis

Datums: 14 Aug 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Jānis

14 Aug 2017

Ūdens spiediena

(Ūdensapgāde)

Mājā tika nomainīts dziļurbuma sūknis (ražīgāks, kā iepriekšējais (bija 60, tagad 90 l/m), jo iepriekšējais sabojājās. Tagad relejs vislaik slēdzas iekšā/ārā, līdz brīdim, kad sasniedz kaut kādu lielāku spiedienu. Kā tiek lietots ūdens, relejs atkal sāk "'ārdīties". Slēdzot sūkni manuāli, var redzēt, ka ieslēdzot spiediens uzreiz uzlec par apt. 1 BAR (vai pat vairāk) un tad lēnām pieaug, bet kad izslēdz sūkni, spiediens uzreiz nokrīt par apt. 1 BAR un paliek konstants, ja netiek lietots ūdens. Hidrofors ir pārbaudīts - tukšs piepumpēts līdz 1.5 BAR, spiedienu tur. Relejs uzlikts jauns, bet arī tas neko nemainīja. Uzlikti divi jauni pretvārsti - pie sūkņa dziļurbumā un mājā, aiz hidrofora.
Ko vēl izmēģināt?

Akvedukts

15 Aug 2017

Ūdens spiediena

Uz tik komplicētu jautājumu precīzi attālināti atbildēt nav iespējams. Iesakām pieaicināt kompetentu meistaru. Kā iespējamie iemesli varētu būt:
1. Nepareizi novietots spiediena relejs - nepieciešams mainīt spiediena releja pieslēgšanas vietu;
2. Iespējams nepieciešama arī spiediena releja regulācija.

Jānis

15 Aug 2017

Ūdens spiediena

Paldies.
Vai šādu problēmu varētu radīt, ka uzreiz pie sūkņa ir uzlikts atpakaļgaitas vārsts (sāknim arī laikam pašam ir vārsts) vai tas, ka pie sūkņa ir pieslēgta 32 mm caurule ar pāreju no 1 1/4 uz 1 collu?

Akvedukts

16 Aug 2017

Ūdens spiediena

Nē, šie nevarētu būt iemesli problēmai!