Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Arvīds

Datums: 18 Aug 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Arvīds

18 Aug 2017

Ūdens sūkņa vadība

(Ūdensapgāde)

Labdien! Ir dziļurbums, no kura ūdeni sūknē ar parastu centrbēdzes sūkni. Tā ražība pārsniedz urbuma ražību, sūknis pēc ieslēgšanas pumpē cītīgi, tad izpumpē līdz uzsūkšanas līmenim un tālāk turpina sūknēt ūdens daudzumu, kas papildina cauruli. Papildinājums ir patstāvīgs, bet lēns. Vai ir iespējams sūkni darbināt ar zemākiem apgriezieniem tik, cik pienāk ūdens, piemēram ar vadību Flow Control Delfin?

Akvedukts

21 Aug 2017

Ūdens sūkņa vadība

Pašos pamatos ir nepareizi, ka pie dziļurbuma ir uzstādīts sūknis, kura ražīgums ir lielāks nekā urbuma ražīgums. Sūknis ņem vairāk ūdeni, nekā apakšā nāk klāt. Līdz ar to nemitīgi pazeminās ūdens līmenis. Sasniedzot maksimālo uzsūkšanas līmeni, ūdens padeve samazinās līdz minimumam un pārtrūkst pavisam. Tas notiek saskaņā ar fizikas likumiem. Nekāda papildus vadības iekārta nepalīdzēs. Ir 3 varianti:
1. Izvēlieties sūkni, kurš nepārsniedz urbuma ražīgumu,
2. Izvēlieties dziļurbuma sūkni, kurš nepārsniedz urbuma ražīgumu, un novietot to 5-6 metri zem dinamiskā līmeņa,
3. Esošā sūkņa padeves cauruļvadā iemontēt aizbīdni (ne lodveida krānu), ar kuru pieregulē ūdens padevi izejā tik lielu, lai tā nepārsniegtu urbuma ražīgumu.