Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Juris

Datums: 20 Aug 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Juris

20 Aug 2017

Digitālais spiediena relejs

(Ūdensapgāde)

Labdien! Plānoju uzstādīt sūknim Jūsu digitālo spiediena releju DPC, kurš atrastos tieši pie sūkņa, bet hidrofors ir novietots tālu no sūkņa, kādus 20 metrus. Ar parasto releju sūkņa iesl./izlsēgšana šādā izpildījumā ir "raustīga". Vai digitālais relejs varētu nodrošināt vienmērīgu sūkņa vadību? Juris

Akvedukts

24 Aug 2017

Digitālais spiediena relejs

Spiediena relejam (kods: 991190 vai 991191) jābūt uzstādītam blakus spiedkatlam. Tad jautājumā aprakstītā “raustīšanās” izpaliktu. Arī digitālais spiediena relejs jāuzstāda pie spiedkatla. Tā kā digitālajam spiediena relejam ir funkcija “izslēgšanās aizture pēc maksimālā spiediena sasniegšanas", tad iespējams, ka “raustīšanos” var novērst. Rūpnīcā iestādītais aiztures laiks ir 1 sekunde, taču to var iestādīt līdz 60 sekundēm. Aiztures laiks ir jāiestāda eksperimentāli, vairākkārt izmēģinot dažādus laika intervālus.