Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Girtukins

Datums: 24 Aug 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Girtukins

24 Aug 2017

PVC sieninu biezums.

(Ūdensapgāde)

Urbsu dzilurbumu.
Cik liela ir nozime caurulu sieninu biezumam?
Katrs urbejs saka savadak.
Viens man piedava 6mm biezu sienu cauruli.
Otrs 4.6mm un saka ka pilnigi pietiek ka nav jega parmaksat.
Urbums bus ap 55 metriem.
Caurules diametrs 110 mm.
Paldies.

Akvedukts

24 Aug 2017

PVC sieninu biezums.

Akvedukts ar dziļurbumu urbšanu nenodarbojas. Jautājums nav tieši pa mūsu profilu. Taču jebkurā gadījumā jāatzīmē, ka dziļurbums ir objekts, kuru ierīko ilgākam laika periodam. Tāpēc nav ieteicams orientēties uz pašu zemāko cenu, bet gan pievērst uzmanību pielietoto materiālu kvalitātei un ilgmūžībai. Vēl noteikti jāpievērš uzmanība dziļurbuma caurules iekšējam diametram. Tam jābūt vismaz 104mm.Šajā gadījumā ir iespējama plaša dažādu dziļurbuma sūkņu izvēle. Ja iekšējais diametrs ir mazāks, tad sūkņu izvēle stipri samazinās, jo tādā caurulē nav iespējam ievietot sūkņus ar ārējo diametru 4”.