Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Toms

Datums: 02 Oct 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Toms

02 Oct 2017

Termorelejs ar iznesamo kapilāru

(Apkure)

Vēlētos uzzināt vai ar vienu termoreleju iespējams regulēt 3 cirkulācijas sūkņus ?
Un vai ir kāds termorelejs ,kas regulē cirkulāciju pēc uzstādītās telpas temperatūras ?

Akvedukts

04 Oct 2017

Termorelejs ar iznesamo kapilāru

Termoreleja ar iznesamo kapilāru tehniskajos datos norādīts, ka maksimālais strāvas pieslēgums ir līdz 16A. Pieslēdzot termorelejam vairākus sūkņus, nedrīkst šo parametru pārsniegt.
Apkures sistēmas siltumu nodrošina veicot siltumnesēja temperatūras regulāciju nevis ieslēdzot un izslēdzot sūkņu cirkulāciju. Jaunākās paaudzes cirkulācijas sūkņi, neizslēdzot, strādā visu apkures sezonu, tehniskajos datos minimālā patērējamā jauda norādīta 4W.
Siltumnesēja regulāciju nodrošina vārsti, piemēram, ESBE ražotie VRG trīsceļu un četrceļu vārsti, kurus komplektē ar regulatoriem, piemēram, CRA111 vai citu. Ražotāja ESBE produktu klāstu skatīt šeit, https://www.akvedukts.lv/lv/e-noliktava/?id=cNzAwLjY3MC4xNjA_.