Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Mārtiņš

Datums: 30 Nov 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Mārtiņš

30 Nov 2017

sūknis pagraba gruntsūdeņu atsūknēšanai

(Kanalizācija / drenāža)

Labdien! Būtu nepieciešams sūknis, lai atsūknēt ūdeni no pagraba. Kādu sūkni ieteiktu, ņemot vērā, ka vajadzīgs tāds sūknis, lai pē atsūknēšanas paliktu iespējami zemāks ūdens līmenis.
Paldies!

Akvedukts

03 Dec 2017

sūknis pagraba gruntsūdeņu atsūknēšanai

Minimālu paliekošo ūdens līmeni var panākt ar sūkni SIMER 5 (sūknis SIMER 5 P1=0,19kW 230V 50Hz Nocchi; kods: 111021, cena EUR 128.62)
Sūknis nav apgādāts ar līmeņa slēdzi, tāpēc ir nepieciešams to atvienot no sprieguma pēc ūdens atsūknēšanas. Sīkāka informācija šeit: https://www.akvedukts.lv/lv/e-noliktava/?item=111021
Lai sūknis darbotos automātiskā režīmā, ir jāpieskrūvē līmeņa elektrodu mezgls (līmeņa regulators (elektrodi) SIMER Nocchi; kods: 111022, cena EUR 80.88)
https://www.akvedukts.lv/lv/e-noliktava/?item=111022
Jāpiezīmē, ka sūknis ir konstruēts ūdens atsūknēšanai no lieliem plakaniem laukumiem, un tas nav domāts ievietot šaurā akā.