Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Ēvalds

Datums: 11 Feb 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Ēvalds

11 Feb 2018

PPR lodāmurs

(Dažādi)

Labdien, vēlos iegādāties lodāmuru, nezinu kāda praktiska starpība starp plakano lodāmuru un apaļo vai tam ir tikai cenas nozīme vai praktiska nozīme. Paldies par atbildi,

Akvedukts

23 Feb 2018

PPR lodāmurs

Apaļas formas lodāmuriem maksimālā iespējamā jauda ir 650W, savukārt plakanas formas lodāmuri, atkarībā no modeļa, var nodrošināt 850W un 1200W jaudu, kas sniedz iespēju ātrāk veikt lodēšanas darbus. Apaļas formas lodāmuri pieļauj 2 vai 3 lodēšanas galvu vienlaicīgu lietošanu, savukārt plakanas formas lodāmuri 1-2 lodēšanas galvu vienlaicīgu lietošanu. Apaļas formas lodāmuriem lodēšanas galvas uzliekamas jebkādā leņķī, savukārt plakanajiem lodāmuriem - tikai vienā pozīcijā. Lodāmura izvēle izdarāma ņemot vērā paredzēto darbu intensitāti un plānoto lodāmura novietojumu lodēšanas darbu laikā.