Meklēt


Meklēt


Jautājums un atbildes

Nauris

24 Aug 2018

Ūdensapgāde vagonā

(Ūdensapgāde)

Labdien! Iegādāta angļu dzīvojamā mājiņa/vagons. Aka apmēram 20m, 4 grodi sausi, divi ūdenī. Vagonā ir spiedkatls, pirms viņa ūdens pievads ar spiediena releju laikam(strāvā spraužama rozete un velviens vads ar plikiem galiem). Pats sūknis nebija. Aiz spiedienkatla uzreiz boileris un arī ūdens iet tālāk. Tualete, duša utt. Testam paņēmu parastāko vibrosūkni, pievienoju ūdens ievadam. Spiediens uzleca līdz adatiņa atdūrās, likās ka boilerī arī sapildijās ūdens.(100l). Krānu turēju izlietnē vaļā, lai kādu trubu nepārspiež. Izslēdzu sūkni. Krānā ūdens tecēja apmēram minūti, līdz pazuda spiediens. (arī siltais no boilera netecēja vairs)Cik saprotu, viss ir kā tam jābūt, tikai man ir nepieciešams cits sūknis, kurš jāliek blakus spiedkatlam nevis akā, kurš pats regulē spiedienu un nodrošina patstāvīgu ūdens piegādi? Kurš ieslēdzas un atslēdzas pie attiecīgajiem bāriem?

Akvedukts

28 Aug 2018

Ūdensapgāde vagonā

Virsējā sūkņa maksimālā MANOMETRISKĀ uzsūkšanas spēja ir 6-9 metri (atkarībā no konstrukcijas).
Turklāt ir jāievēro vairākas prasības sūcvada izbūvei. Pamatprincipi mūsu mājaslapā https://www.akvedukts.lv/userfiles/files/centrbedzes%20suknis.pdf.
Tomēr ieteiktu jums piesaistīt kvalificētu speciālistu sūkņa uzstādīšanai, kurš varēs uz vietas izvērtēt, kāds sūknis būtu piemērots tieši jūsu gadījumā.
AS “Akvedukts” tādus pakalpojumus nepiedāvā.

Turpini diskusiju

Atbildēt: Nauris

Datums: 24 Aug 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs