Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Ēvalds

Datums: 26 Sep 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Ēvalds

26 Sep 2018

Ūdens sūknis

(Ūdensapgāde)

Labdien, problēma radās ar akas iegremdējamo sūkni pie pirmās tā palaišanas. Sūknis Grundfos SQE3-40 , to es uzstādīju kopā ar vadības ierīci CU301, sūknis ir gan ar pretvārstu, bet tomēr uzliku otru pretvārstu pirms pievienot PE cauruli, it kā varētu būt gaisa korķis un tas otrais pretvārsts, nezinu vadības sistēmā uzstādīts konstants spiediens 3,5 bāri, pirms tam dažas sekundes pamēģināju 5 bar. sūknis akā dūc, bet ūdeņa sistēmā nav. Pašā akas dibenā sūknis pieskarās zemei, jo darba caurumi taču pa vidu sūknim, vai varētu izsaukt Jūsu speciālistu, vai izbraucat un cik aptuveni maksās, kādi ir meistara kontakti, paldies, gaidīšu Jūsu atbildi.

Akvedukts

27 Sep 2018

Ūdens sūknis

Lai risinātu problēmu, nepieciešams noskaidrot precizējošas detaļas. Lūdzu sazināties ar Grundfos servisa pārstāvi Artūru 29217924.