Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: anita stepčenko

Datums: 18 Oct 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

anita stepčenko

18 Oct 2018

kadu udens filtra iekartu izmantot PRIVĀTMAJAI

(Ūdens attīrīšana)

LABDIEN! Ludzu konsultāciju ūdens fitram. Kādu izmantot vispiemērotako ŪDENS filtru ģimenei privatmajā -5 cilvēkiem no -dziļurbuma10 metri.
Ūdens testa atzinuma uzrāda - duļkainibu 3, 0 ntu , kopējais dzelzs - 0,2 mg/l , un ari kopēja cietiba jeb summārais kalcijs un magnijs - 3, 17 pluss, minuss 0,09 mmol/l neatbilst pieļaujamai normai .
Kādas izmaksas filtram, uz apkalpošanu, kādus sāļus izmantot, regenerācijai, kādā diennakts laikā notiek, kā regulēt, kā mainit, un arī uz energoefektifitāte ?
Paldies.
Jauku dienu!
Ar cieņu,
Anita Stepčenko
Tālrunis - 27109132
e-pasts anna012@inbox.lv

Akvedukts

22 Oct 2018

kadu udens filtra iekartu izmantot PRIVĀTMAJAI

Lai izveidotu piedāvājumu un sniegtu atbildi par filtra izmaksām, nepieciešams iepazīties ar pilniem ūdens analīžu rezultātiem.