Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Vilnis

Datums: 18 Oct 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Vilnis

18 Oct 2018

`Pretspiediena vārsts aukstam ūdenim

(Ūdensapgāde)

Labdien vairākām privātmājām pieslēgts viens jaudīgs sūknis, kas apgādā ēkas ar auksto ūdeni. Attālums no ēkas līdz sūknim ap 100m. Sūknim uzstādītais spiediens 3 bar. Brašuļi man ieteica uzstādīt pretvārstu pie ieejas mājā, pirms visiem filtriem. Atverot kādu no krāniem spiediens viss ok, 3 atmosf., bet kad aizver maisītājus ciet, spiediens privātmājas caurulēs uzkāpj uz 5 bar. Domāju, ka PE trubās veidojās tāda kā inerce un tādēļ kamēr sūknis strādā un brīdī, kad aizver patērētāju pretvārsts nostrādā un tur šos 5bar, vai izplešanās trauks palīdzēs šajā jautājuma?

Akvedukts

22 Oct 2018

`Pretspiediena vārsts aukstam ūdenim

Ja pieļauj, ka spiediena kāpumu rada spiediena inerce caurulēs, tad izplešanās trauks palīdzēs. Ja iemesls cits, piemēram, sūkņa vadības bloka darbības īpatnības, izplešanās trauks nepalīdzēs.