Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Vitro

Datums: 07 Nov 2018

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Vitro

07 Nov 2018

Šķidrais māls akas dibenā

(Ūdensapgāde)

Sveiki! Nepieciešama palīdzība lieta tāda ka man ir aka 11 metru dziļa. Vasaras sākumā ūdens bija aptuveni 4 metri un bija pienācis laiks to tīrīt. Pats nebiju valstī un draugs izsauca tīrītājus. Viņi aku bija iztīrījuši un teica ka dibenā ir šķidrais māls un tālāk nedrīkstot tīrīt. Bet noticis sekojošais, kamēr aka nebija tīrīta ūdens bija visu laiku un tgd ir sanācis tā kā pēc tīrīšanas ūdens līmenis ir pazudis un var redzēt ka viņš lēnām iet pa mājām skalojot to mālu tikai ūdens līmenis tgd paceļas aptuveni metrs un nav vairs tie četri kas bija pirms. Ko es varētu izdarīt lietas labā laj tas ūdens sāktu piepildīt aku ātrāk? Drīkstu rakt to malu ārā jo viņš ir taka pus groda dziļumā un ūdens piepildās labāk ja nakts garumā pa kādiem 80 centimetriem. Palīdziet ar kādiem ieteikumiem jo nevēlos taisīt jaunu un rikstnieks bija teicis ka ūdens esot pietiekami plus aka uztaisīta āderu krustpunktā.

Akvedukts

07 Nov 2018

Šķidrais māls akas dibenā

Diemžēl Akveduktā nav speciālistu, kas nodarbotos ar aku ierīkošanu. Līdz ar to arī nevaram sniegt kompetentu atbildi uz jautājumu.