Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Modris

Datums: 05 Apr 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Modris

05 Apr 2019

Hidrofors

(Serviss)

Man ir sūknis nocchi jet 1000m. Sūknim nāk hidrofors 80l ar flanci priekšā, un tādu kā korķi aizmugurē. Interesē, vai pie jums ir iespēja iegādāties membrānu, kurai priekšā ir flanča vieta, un aizmugurē tas korķis. Un interesē arī pats korķis, ar visu to, ar ko no iekšpuses piespiež membrānu.

Modris

05 Apr 2019

Hidrofors

Tas korķis uz skrūves principu piespiež pie membrānu. Respektīvi, membrānā ir gan priekšā, gan aizmugurē caurumi. Priekšā piespiež flancis. Aizmugurē tas korķis - paliela tāda kā šaiba no membrānas iekšpuses, kura pāriet vītnē, un no ārpuses skrūvējas uzgrieznis kas pievelk, un tad uzskrūvejas korķis pa virsu