Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Karlsons

Datums: 07 Apr 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Karlsons

07 Apr 2019

Ūdenssūknis

(Ūdensapgāde)

Sveiki!
Spices sūknis pēc ziemas guļas (izmantojam dārza laistīšanai tikai) tikai dīc, bet ūdeni nesūknē. Rudenī vēl pēdējā laistišanas rezē viss bija ok... Ir kas labojams vai jāmeklē jauns?

vit

08 Apr 2019

Ūdenssūknis

Noklemmeja. Vis ticamák no ilgas stavēšanas pateicoties rusas iedaribai nevar izkustinat rotru. Jums jatiek lidz sukņa rotora u jaiekustina to ( tikai lai viņš ir atslegts no stravas). Ja vinš iskustesiet tad stradas.

Akvedukts

08 Apr 2019

Ūdenssūknis

Ja sūknis ir pieslēgts pie sprieguma, bet motors “dīc” un ūdens netiek padots, tad tas norāda, ka ir nobloķēts motora rotors. Iespējamie iemesli:
a) bojāts kondensators,
b) salipuši blīvslēgi,
c) sasaldēts sūknis.
Precīzu iemeslu var konstatēt tikai remontdarbnīcā. Ļoti ieteicams tieši tagad pirms laistīšanas sezonas sākuma nogādāt sūkni servisa darbnīcā uz inspekciju.
Servisa darbnīcas tālrunis: 67408116