Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Ronalds

Datums: 03 Jun 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Ronalds

03 Jun 2019

udenssuknis

(Ūdensapgāde)

udens tiek nemts no dzilurbuma un tad talak uz mucu no mucas uz dzivokliem (6) , velamies atbrivoties no mucas , kads suknis,augspiediena suknis butu nepieciesams lai spiestu udeni pa trubam uz visiem dzivokliem, jo ar to udens tvertni ari ir problemas , ziema un senak ir gajusi pari, un jau griesti iesedusies. Atvienojot mucu tieku uzreiz pie udens apgades trubas un pie parejam kas aiziet uz dzivokliem . Bet nepieciesams jaudigaks suknis ka ari spiedienam kaut kas . Paldies par kadu abildi .

Akvedukts

03 Jun 2019

udenssuknis

Nepieciešama informācija par urbumu - statiskais ūdens līmenis (ūdens līmenis urbumā, kad ūdens netiek ņemts) un dinamiskais ūdens līmenis (kad ūdens tiek ņemts no urbuma vajadzīgajā daudzumā). Varbūt ir zināms kāds šobrīd tiek lietots sūknis, vai arī ir zināms, kādā dziļumā tas izvietots. Cik stāvi ir ēkai? Kāds ir līnijas garums no urbuma līdz ēkai un kāda diametra caurule ir šajā līnijā? Kāda el.barošanas līnija tiek nodrošināta esošajam sūknim - viena vai trīs fāzes? Zinot šo informāciju, varēsim ieteikt sūkņa modeli. Papildus būs nepieciešms spiedkatls un relejs sūkņa darbināšanai automātiskā režīmā, taču arī tos varēs izvēlēties, kad būs zināma iepriekš minētā informācija.