Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Janīna

Datums: 18 Jun 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Janīna

18 Jun 2019

ūdenssūknis dārza Laistīšanai no ezera

(Dārzs)

Interesē sūknis dārza laistīšanai - attālums no ezera līdz dārzam ~75 m, reljefa pacēlums~ 7 metri. Kādu sūkni ieteiktu izmantot?

Akvedukts

19 Jun 2019

ūdenssūknis dārza laistīšanai no ezera

Dotajā gadījumā, kad pacēlums ir 7 metri un horizontālais attālums ir ap 75 metriem, der tikai variants, kad sūknis atrodas tieši pie ezera. Laistīšanai no ezera var izmantot centrbēdzes sūkņus gan ar elektrisko, gan benzīnmotora piedziņu.
Sūknim jāatrodas pēc iespējas tuvāk ūdenim. Sūknis jānostiprina ezera krastā uz stingras līdzenas pamatnes. Ezerā jāierīko laipa, lai būtu iespēja nostiprināt sūcvadu ar pretvārstu un sietu. Pretvārstam ar sietu jāatrodas vismaz 40cm zem ūdens līmeņa un ne tuvāk kā 50cm līdz ezera dibenam. Šadā gadījumā var pielietot sūkni Jet 1500 P1=0,9kW 230V 50Hz Delfin (kods: 108312, cena: 81,98 EUR). Jāpiezīmē, ka elektrokabeļa šķērsgriezums nedrīkst būt mazāks par 2,5mm2. Var pielietot sūkni ar benzīna dzinēju: LTP 250/25 2,5HP T.I.P. Pumpen (kods: 110875, cena 179,83 EUR).