Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Aleksandrs

Datums: 05 Jul 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Aleksandrs

05 Jul 2019

Digitālais spiediena relejs

(Ūdensapgāde)

Labdien, vai uz sūkņiem JET 1000M-50H 1,1kW un JSWm 2AX-50H ir iespējams integrēt digitālos spiediena relejus. Un kādi varētu būt ieteikumi?

Akvedukts

10 Jul 2019

Digitālais spiediena relejs

Jautājumā minētajiem sūkņiem nomainīt standarta mehāniskos spiediena slēdžus pret digitālajiem nav nekādu problēmu. Abos gadījumos uzstādītais manometrs ir lieks, jo ūdens spiedienus varēs redzēt uz digitālā spiediena releja displeja. Jāņem vērā, ka digitālajā spiediena slēdzī ir iestrādāta aizsardzība pret tukšgaitu. Pie samazinātas ūdens plūsmas nostrādās šī aizsardzība. Tas var atgadīties, ja sūknis uzstādīts uz tā sauktajām spicēm.