Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Jānis

Datums: 06 Aug 2019

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Jānis

06 Aug 2019

iegremdejamais udens suknisq

(Ūdensapgāde)

velos noskaidrot kas var but pie vainas iegremdejamais suknis aka7-8m vel kadi20m lidz udens mucai suknis sak loti lenam un ar mazu spiedienu pumpet udeni shodien knapi piepumpeju mucu un vispar apsrtajas udens

Akvedukts

06 Aug 2019

iegremdejamais udens suknisq

Aizsērējis ūdensvads, bojāts sūknis, nav hermētisks sūkņa un caurules savienojums, problēmas ar elektrības padevi. iemesli var būt dažādi, noteikti nevarēsim pateikt īsto.

Akvedukts

07 Aug 2019

iegremdejamais udens suknisq

Papildinājums.

Nav norādīta iegremdējamā sūkņa marka, bet visas pazīmes rāda, ka tiek pielietots drenāžas sūknis, kura maksimālais spiediens ir ap 6-8 metri. Kamēr akā ūdens līmenis ir pietiekošs, sūknis padod ūdeni. Ja ūdens līmenis sāk kristies un sāk tuvoties sūkņa maksimālajam spiedienam, ūdens padeve stipri samazinās vai pārtrūkst pavisam. Veikalos nopērkamie standarta iegremdējamie drenāžas sūkņi nav domāti ūdens pacelšanai no dziļām grodu akām.
Šajos gadījumos jāizvēlas daudzpakāpju iegremdējamie sūkņi, piemēram:
Sūknis SUB 3S P1=0,8kW 230V 50Hz Nocchi (kods: 111005; cena EUR 185,60). Tehniskie dati šeit.
Sūknis 4 SUB 50/56 1,1kW 1x230V, Delfin (kods: 112189; cena EUR 147,61). Tehniskie dati šeit.