Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Labdien

Datums: 27 Sep 2004

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Labdien

27 Sep 2004

ūdens kritums

(Dārzs)

Kadu sukni Jus ieteiktu kurs deretu uzdenskrituma izveidei, ka ari strutlaku udenskrituma nosleguma, un gaismas. Atbildi ludzu nosutiet uz e - pastu va@e-apollo.lv

Akvedukts

27 Sep 2004

Lai ieteiktu tehniski labāko ūdenskrituma sūkni, ir nepieciešams zināt ūdenskrituma izmērus- platumu, augstumu, cik tālu ūdenskritums atrodas no ūdens ņemšanas vietas. Sūknis var būt iegremdējams (Aquamax, Nautilus, ražotājs OASE, Vācija) vai arī „sausā” tipa sūknis (atrodas ārpus ūdens tilpnes) ar pazeminātu dzinēja griešanās ātrumu. Lai varētu precizēt sūkņa datus, nepieciešams izveidot ūdenskrituma skices un nosūtīt tās uz „Akvedukts” faksu 7606390 vai arī e-pasta adresi gints@akvedukts.lv . Šī informācija nosūtīta arī uz norādīto e-pasta adresi.

28 Sep 2004

Paldies par informāciju, noteikti sazināšos ar Jums!