Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Apkures katli - Gāzes apkures katli DeDietrich - Gāzes sienas kondensācijas apkures katli EVODENS (3,4-161,6kW)

Katls AMC Pro 45, (41kW) ar Diematic Evolution

Kods :
D89121

2620.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Uz sienas novietojams gāzes kondensācijas katls, kas paredzēts tikai apkurei. Tā siltummainis ir izgatavots no alumīnija-silīcija sakausējuma ar augstu korozijas izturību un lielu siltuma apmaiņas laukumu, kas darbojas bez minimālās plūsmas (plūsmas T° < 75 °C), un spēj uzturēt 40 K temperatūras starpību starp padevi un atpakaļgaitu. Siltummainim ir zemi hidrauliskie zudumi. Tam var piekļūt no katla priekšpuses. Visa dūmgāzu sistēma ir viegli pieejama apkopes veikšanai. Gāzes deglis veic maisījuma sagatavošanu. Tas satur austas metāla šķiedru virsmas, kā arī tā ieejā ir uzstādīts klusinātājs. Aizdedze un liesmas uzraudzība tiek veikta ar jonizāciju elektrodu. Modulācijas diapazons var būt no 18 līdz 100 %. Ar sifonu aprīkots kondensāta kolektors ir iekļauts standarta aprīkojumā. Katls ir aprīkots ar apkures ierīces turpgaitas/atpakaļgaitas sensoriem. Katla standarta aprīkojumā ir iekļauts dūmgāzu pretvārsts.
Katla vadību veic ar Diematic EVOLUTION vadības paneli, kas satur integrētu, programmējamu elektronisko vadības sistēmu, kas var vadīt līdz 3 lokiem ar trīsceļu vārstiem, 1 tiešo loku un 1 sadzīves karstā ūdens loku. Katla sūkņa apgriezienu impulsu platuma modulācijas (PWM) vadība tiek veikta atkarībā no degļa jaudas un apkures ierīces ΔT°. Šī vadības sistēma komunikāciju caur mūsu papildaprīkojuma vārteju veic ar Modbus RTU RS485. Katlam ir integrēta ziņošanas par kļūmēm un izeja un 0-10 V ieeja.


Homologācija: B23p – B33 – C13(x) – C33(x) – C93(x) – C63(x) – C53
Aizsardzības klase: IP X4D
Barošana: 230 V / 50 Hz
Gāzes kategorija: visas dabasgāzes, propāns
Maks. temperatūra: 90 °C
Maks. darba spiediens: 4 bar

Ir pieejamas arī pilnas hidrauliskās sistēmas 2 līdz 8 katlu apvienošanai kaskādē.