Meklēt


Reģistrētiem lietotājiem



Meklēt


Reģistrētiem lietotājiem



Visas preces - Ūdens sildītāji, boileri - ELECTROLUX ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs GUARD 50L (sausais sildel.)

Kods :
941326

156.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Electrolux GUARD ir jauna elektrisko ūdens sildītāju sērija ar X-HEAT sauso sildelementu sistēmu, kas ievērojami palielina sildelementu kalpošanas laiku, izolējot tos no tieša kontakta ar ūdeni. Ūdens sildītāji atbilst mūsdienu ūdens sildīšanas prasībām un to viegli matētais ārējais apvalks iederēsies ikvienā telpā un būs viegli kopjams. Electrolux GUARD sērijas ūdens sildītāji ir pieejami četros tilpumos no 30 līdz 100 litriem - starp tiem jūs noteikti atradīsit ideālu variantu savai mājai. Augstas kvalitātes 20mm bieza poliuretāna putu izolācija ilgu laiku uztur nepieciešamo ūdens temperatūru. Svarīga Guard sērijas priekšrocība ir unikālā sauso sildelementu X-Heat sistēma: sildelementi nesaskaras ar ūdeni, kas novērš katlakmens veidošanos uz tiem un ar to saistīto sildelementu pārkaršanas un izdegšanas risku. Electrolux GUARD ūdens sildītāji ir uzticami palīgi Jūsu komfortam visu gadu!

Vienkārša vadība

Elelctrolux GUARD sērijas ūdens sildītāji ir ar rūpnīcas priekšiestatītu termostata darbību, uzturot tvertnē 75°C, kas pilnībā novērš baktēriju veidošanos. Lietotājam atliek ierīci tikai ieslēgt un izlēgt, kad nepieciešams! Indikators uz priekšējā paneļa skaidri parāda, kad ierīce ir sildīšanas režīmā, un tiks izslēgta, tiklīdz ūdens sasniegs mērķa temperatūru.

Sausā sildelementu sistēma

Unikālā X-Heat tehnoloģija, kurā sildelementi nesaskaras ar ūdeni, ļauj pagarināt sildelementu kalpošanas laiku un rezultātā ūdens sildītāja kalpošanas laiku. Lai efektivizētu uzsildīšanu un ierīces kalpošanu, tajā uzstādīti divi paralēli sildelementi.

Daudzlīmeņu aizsardzības sistēma

Protect Tank ir īpaša ūdens sildītāja iekšējās tvertnes aizsardzība pret koroziju, pateicoties elastīgajam emaljas pārklājumam Elastic Cobalt Defence. Par ierīces ilgmūžību gādās arī pārkaršanas drošības sistēma, drošības vārsts un palielinātas masas magnija anods. Šāda sistēma daudzus gadus nodrošinās ilgu un bez traucējumiem ūdens sildītāja darbību.

Tvertnes siltumizolācija

Electrolux rūpējoties par Jūsu komfortu un budžetu izmanto tikai augstākās kvalitātes siltumizolācija (20 mm), kas izgatavota no poliuretāna putām (videi draudzīgs materiāls, CFC nesaturošs). Šāda izolācija ļauj ilgstoši uzturēt ūdens temperatūru un ietaupīt enerģiju.

Electrolux servisa centri Latvijā: https://home-comfort.com/lv/support/service/