Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens sildītāji, boileri - ELECTROLUX ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs FORMAX DL V&H-30L(sausais sildel.)

Kods :
941354

207.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Electrolux FORMAX DL elektriskais ūdens sildītājs ir funkcionāla un uzticama ierīce, ar kuru jūs varat būt pārliecināti, ka mājās vienmēr būs karstais ūdens. Šie ūdens sildītāji apvieno universālu uzstādīšanu ar mūsdienīgām ūdens sildīšanas tehnoloģijām un modernu elektronisko vadību, kas ļauj kontrolēt ūdens temperatūru ar precizitāti 1°C. Ūdens sildītājs ir aprīkots ar sauso sildelementu sistēmu X-HEAT, turklāt jūs varat aktivizēt Eco-režīmu, kurā ūdens tvertnē sasilst līdz 55 grādiem, kas ļauj pagarināt sildelementa kalpošanas laiku un samazina katlakmens veidošanās risku. Pateicoties Protect Tank korozijas aizsardzības sistēmai - magnija anodam, pārkaršanas drošības sistēmai un smalki izkliedētam emaljas pārklājumam Elastic Cobalt Defence - ūdens sildītājs ir izturīgs.

Pateicoties trim jaudas iestatījumiem, jūs varat izvēlēties vēlamo apkures ātrumu, tas ļauj FORMAX DL elektrisko ūdens sildītāju uzstādīt telpās ar gandrīz jebkuru barošanas avotu. Electrolux augstu vērtē Jūsu laiku, un, lai jums nebūtu regulāri jākonfigurē ierīce, ūdens sildītājam ir funkcija Ultra Memory: tas atcerēsies iestatīto ūdens temperatūru un automātiski pielāgos to katru reizi, kad to ieslēdzat. Izmantojot FORMAX DL, jūs varat neuztraukties par savas ierīces drošību, jo tai ir daudzlīmeņu aizsardzības sistēma, kas ietver aizsardzību pret koroziju, pārkaršanu, pārspiedienu un drošības atslēgšanās. Ērtai lietošanai ierīce ir aprīkota ar LED vadības paneli. Kvadrātveida korpuss un universālais stiprinājums ievērojami vienkāršo uzstādīšanas vietas meklēšanu.

Universāla uzstādīšana

Formax DL ūdens sildītājs ir daudzpusīgs uzstādīšanā: tos var uzstādīt gan vertikāli, gan horizontāli, kas paver lieliskas iespējas izvēlēties uzstādīšanas vietu.

Sausā sildelementa sistēma

Unikālā X-Heat tehnoloģija, kurā sildelementi nesaskaras ar ūdeni, kas ļauj pagarināt sildelementu kalpošanas laiku un rezultātā - ūdens sildītāja kalpošanas laiku.

Ultra Memory tehnoloģija

Jums vairs nevajadzēs tērēt savu dārgo laiku ūdens sildītāja optimālās temperatūras iestatīšanai, jo tehnoloģija Ultra Memory atcerēsies iestatīto temperatūru un automātiski uzturēs to katru reizi, kad ierīce tiks ieslēgta.

Mūsdienu vadība

Lai padarītu jūs pēc iespējas ērtāku, Formax DL sērijas ūdens sildītājs ļauj noregulēt temperatūru ar precizitāti 1°C, un LED displejs parāda ūdens temperatūru un apkures jaudas līmeni.

Electrolux servisa centri Latvijā: https://home-comfort.com/lv/support/service/