Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens sildītāji, boileri - ELECTROLUX ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs MAGNUM V&H-80L Electrolux

Kods :
941329

170.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Electrolux MAGNUM Unifix elektriskie ūdens sildītāji atbilst mūsdienu ūdens sildīšanas prasībām un pat ierobežota telpa nav šķērslis MAGNUM Unifix ūdens sildītāju izmantošanai - tos var uzstādīt vertikāli vai horizontāli, kas padara tos par patiesi universālu risinājumu pat nelielām telpām. Ērta vadības sistēma un drošības vadības tehnoloģijas ļaus Jums viegli pārvaldīt visas ūdens sildītāja funkcijas un būt pārliecinātiem par tā nepārtrauktu darbību, un darbība ECO režīmā ietaupīs enerģiju, pasargās no katlakmens veidošanās, veicinās ūdens drošumu pret baktērijām un sasildīs to līdz ērta temperatūra. Izmantojiet karstu ūdeni, kad vien tas nepieciešams! Electrolux MAGNUM Unifix elektriskais ūdens sildītājs tiek plaši izmantots pilsētas dzīvokļos, birojos, mājās un vasarnīcās ātram un uzticamam karstā ūdens sagatavošanai.

Universāla montāža

Electrolux MAGNUM Unifix ūdens sildītāju var montēt gan vertikāli, gan horizontāli. Universālas montāžas ūdens sildītājs dod Jums brīvību gan instalācijas brīdi mainīt tā novietojumu, gan nākotnē, veicot kādus uzlabošanas un pārveides darbus savā dzīvesvietā.

Daudzlīmeņu aizsardzības sistēma

Pateicoties Protect Tank sistēmai, ūdens sildītājs ir pasargāts no korozijas, ECO režīms novērš katlakmens veidošanos, drošības vārsts, ja nepieciešams, samazinās lieko ūdens spiedienu tvertnes iekšpusē, un uzticams termostats izslēgs ierīci ja tā pārkarst. Ūdens sildītājs aprīkots ar magnija anodu, kas tam nodrošina papildu aizsardzību pret koroziju un ilgu kalpošanas laiku.

Vienkārša un ērta vadība

Ūdens sildītāja darbību ir viegli un ērti pielāgot - priekšējā vadības panelī ir ergonomiskas pogas ūdens sildītāja ieslēgšanai un temperatūras regulēšanai, kas ļauj iestatīt temperatūru no 30°C līdz 75°C. Indikators uz priekšējā paneļa skaidri parāda, kad ierīce ir sildīšanas režīmā, un tiks izslēgta, tiklīdz ūdens sasniegs mērķa temperatūru. Termometrs uz ūdens sildītāja ļauj vizuāli kontrolēt ūdens sildīšanas līmeni.

ECO režīms

Izvēloties režīmu ECO, ūdens ierīcē sasilst līdz 55°C, kas samazina katlakmens veidošanos, palielina sildelementa resursus, nodrošina drošu aizsardzību pret baktērijām un ļauj palielināt ierīces kalpošanas laiku.

Electrolux servisa centri Latvijā: https://home-comfort.com/lv/support/service/