Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens sildītāji, boileri - ELECTROLUX ūdens sildītāji

Ūdens sildītājs Q-BIC V-15L (virs izl.) 2500W

Kods :
941321

120.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Electrolux Q-BIC elektriskie ūdens sildītāji atbilst mūsdienu ūdens sildīšanas prasībām un to elegantais dizains iederēsies ikvienā interjerā. Electrolux Q-BIC kompaktais izmērs ļauj to novietot pat visierobežotākajās telpās. Pateicoties modeļu izvēlei, gan ar apakšējiem izvadiem (montāžai virs izlietnes), gan augšējiem izvadiem (montāžai zem izlietnes), ierīci var uzstādīt neatkarīgi no ūdens piegādes vietas. Kompaktie ūdens sildītāji ir pieejami divu tilpumu - 10 un 15 litri. Electrolux Q-BIC ir jaudīgs 2500W sildelements, kas tikai 19 minūtēs uzsildīs ūdeni līdz 75°C. Ierīce spēj patstāvīgi rūpēties par tās izturību, tas tiek panākts, pateicoties iebūvētajam ECO režīmam, kas ļauj palielināt ierīces kalpošanas laiku.

Ātra ūdens uzsildīšana sākot no 19 minūtēm

Nav ilgi jāgaida, kamēr ūdens uzsilst. Electrolux Q-BIC ir jaudīgs sildelements, kas tikai 19 minūtēs uzsildīs ūdeni līdz 75°C*.
*Ūdens uzsildīšana no 19 minūtēm atkarībā no litrāžas.

Daudzlīmeņu aizsardzības sistēma

Pateicoties Protect Tank sistēmai, ūdens sildītājs ir pasargāts no korozijas, ECO režīms novērš katlakmens veidošanos, drošības vārsts, ja nepieciešams, smazinās lieko ūdens spiedienu tvertnes iekšpusē, un uzticams termostats izslēgs ierīci ja tā pārkarst. Sildelements ir pārklāts ar Elastic Cobalt Defence emaljas slāni, kas tam nodrošina papildu aizsardzību pret koroziju un ilgu kalpošanas laiku.

Vienkārša un ērta vadība

Ūdens sildītāja darbību ir viegli un ērti pielāgot - mehāniskais regulators ļauj iestatīt apkures temperatūru no 30°C līdz 75°C. Indikators uz priekšējā paneļa skaidri parāda, kad ierīce ir sildīšanas režīmā, un tiks izslēgta, tiklīdz ūdens sasniegs mērķa temperatūru.

ECO režīms

Izvēloties režīmu ECO, ūdens ierīcē sasilst līdz 55°C, kas samazina katlakmens veidošanos, palielina sildelementa resursus, nodrošina drošu aizsardzību pret baktērijām un ļauj palielināt ierīces kalpošanas laiku.

Electrolux servisa centri Latvijā: https://home-comfort.com/lv/support/service/