Meklēt


Meklēt


Jautājumi

Atbildēt: Mārtiņš

Datums: 02 Oct 2017

 

Ievadiet zemāk šeit redzamo kodu


Cienījamie lapas apmeklētaji, ja Jūs interesē kāds jautājums, kas saistīts ar kompānijas "Akvedukts" darbību, lūdzu izmantojiet šo formu un mēs centīsimies sniegt pēc iespējas precīzas atbildes.

Aicinām izmantot iespēju veikt meklēšanu par interesējošo tēmu arī iepriekš veidotajās diskusijās. Izmantojot meklētāju lapas kreisajā pusē, atzīmējiet meklēšanas vietu "diskusijās", ievadiet meklējamo atslēgas vārdu un spiediet "Meklēt"


Tēmas un atbildes no:

akvedukts   - Akvedukts

Autorizēts lietotājs - Reģistrēts "Akvedukts" klients

Viesis - Nereģistrēts apmeklētājs

Jautājumi un atbildes

Mārtiņš

02 Oct 2017

ūdensapgādes sūknis Nocchi Jet 1000-M 1.1kw

(Ūdensapgāde)

Labdien!
Sūknim Nocchi Jet 1000-M pārbaudot spiedienu spiedkatlā, nāk ārā gaiss ar ūdeni. Mēģinot iepumpēt spiedkatlā gaisu, spiediens ceļās pašā sūkņa manometrā, vai pie vainas būtu membrāna?

Akvedukts

05 Oct 2017

ūdensapgādes sūknis Nocchi Jet 1000-M 1.1kw

Visas pazīmes rāda, ka spiedkatla membrāna ir caura. Gaiss no ūdens spiedkatlā ir atdalīts ar gumijas membrānu. Ja pa gaisa ventīli nāk ārā ūdens, tas nozīmē, ka membrāna ir caura. Sūkņa manometra rādījumam nav nekāda sakara ar gaisa spiedienu spiedkatlā. Taču, ja pumpējot gaisu spiedkatlā, manometrs izmaina rādījumu, tas nozīmē, ka gaisa un ūdens telpas ir savienotas. Šī ir otrā pazīme, kas norāda, ka spiedkatla membrāna ir caura.