Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens filtri, ūdens sagatavošana - DROPSON atkaļķotāji

Atkaļķotājs EMI4000 Dropson 4.5m3/h Dn25 tips-A

Kods :
317792

792.55 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

Jaunas paaudzes ūdens atkaļķotājs aukstā un sanitārā karstā ūdens apstrādei, katlakmens veidojumu novēršanai uz sanitārtehnisko ierīcu un sildelementu virsmām. Vienkārša uzstādīšana, minimāls enerģijas patēriņš, nav nepieciešama apkope vai ķīmiski reaģenti (sāls tabletes). Sagatavotais ūdens pilnībā drošs lietošanai pārtikā un augu laistīšanai. Ne tikai attīra pienākošo ūdeni, bet arī pakāpeniski atbrīvo ūdensapgādes sistēmu no jau izveidojušās kaļķakmens kārtas.

Svarīgi zināt! Apstrādāts tiek aukstais ūdens, sanitārais karstais ūdens tiek sagatavots pēc aukstā ūdens apstrādes.Iekārta neattīra ūdeni no kaļķa, bet novērš katlakmens veidošanos uz sanitārtehniskā aprīkojuma (maisītāju aeratori, dušas sietiņi, kolzetpodu mehānismi, u.c.), karstā ūdens sildelementu virsmām (kartsā ūdens boileri, veļasmašīnu un trauku mazgājamo mašīnu sildelementi, u.c.)  un siltumapmaiņas virsmām, padarot to darbību maksimāli efektīvu. Apstrādātā ūdens kaļķa nosēdumi uz virsmām ir viegli notīrāmi un neveido kaļķim raksturīgo balto "plēvi"- nosēdumu daudzums apstrādātajā ūdenī ir proporcionāls ūdens cietībai. Uz sildelementiem ar temperatūru virs 70'C (piem.tējkannas) kaļķa nosēdumi nepazūd, taču ir vieglāk notīrāmi. Iekārta maina kaļķa struktūru, nevis to attīra, tādēļ cietības mērījumi ūdenim pirms un pēc iekārtas pielietošanas nemainīsies.

Atkaļķotāja tips- A: paredzēts ūdens plūsmai ar mainīgu ražīgumu. Plūsmai Q līdz 4.5m3/h, pieslēgums Dn25 (1"ā vītne). Pirms ierīces nepieciešams uzstādīt mehāniskās attīrīšanas filtru (20-50mkr). Pielietojums - ūdens apgādes sistēmām.

Plašāks apraksts šeit

Ražotāja mājas lapa