Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens filtri, ūdens sagatavošana - Ūdens attīrīšanas iekārtu filtrācijas materiāli

Ceolīts 5KG

Kods :
500106

27.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

5kg dabīgs filtrēšanas materiāls- dabīgs ceolīta minerāls. Frakcija 5-10mm.

PIELIETOŠANAS DAUDZUMS:

Ja dīķī nav zivju- 1kg uz 1m3 ūdens

Ja dīķī ir zivis, 2kg uz 1m3 ūdens

Ja dīķi ir KOI karpas, 4kg uz 1m3 ūdens;

Ceolīts ir reti sastopams minerāls, un to atklāja 1756.gadā barons Aksels F.Kronštedts un nosauca pēc grieķu nosaukumiem "ZEO"(vārīties) un "LITHOS"(akmens).

Šodien ar šo vārdu apzīmē veselu minerālu klasi, taču tas nenozīmē, ka visiem ceolītiem ir vienas un tās pašas īpašības. Atkarībā no atrašanās vietas, vecuma un kristalizācijas pakāpes ir novērojama ļoti liela īpašību atšķirība. Ceolīta minerāli šodien tiek pielietoti medicīnā, akvāriju apkopē, bioloģiskajās attīrīšanas iekārtās, lopkopībā, arī kā eļļas piesaistītājs, kā filtrējošais materiāls peldbaseinos un ūdens sagatavošanas līdzeklis ļoti dažādās sfērās. Jau kopš ilga laika daudzi akvāriju zivtiņu audzētāji un dekoratīvo dīķu īpašnieki ceolītu izmanto kā lielisku filtrējošo materiālu, pateicoties tā 1000 reižu lielākai kristālu virsmai nekā filtrējošām smiltīm vai grantij. Lielajai virsmai ir ļoti liela nozīme derīgo mikroorganismu piesaistīšanā un līdz ar to labas kvalitātes ūdens iegūšanā.

Vairāk par ceolīta izmantošanu:

www.zeolite.lv