Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemMeklēt


Reģistrētiem lietotājiemVisas preces - Ūdens filtri, ūdens sagatavošana - WLux

Ūdens mīkstināšanas iekārta WLux Pro/70

Kods :
331706

1017.00 EUR

(Cenas norādītas ar PVN)

WluxPro industriālās iekārtas ūdens mīkstināšanai

WluxPro ir Latvijā ražotas elektroniskas kalcīta skaldīšanas iekārtas, kuras ir paredzēts uzstādīt daudzdzīvokļu namos, namu kompleksos un uzņēmumos, ar ūdens patēriņu sākot no 0,8 m3/h līdz pat 35 m3/h (caurules diametrs no 40 – 150 mm).

WLuX Pro modeļi tiek komplektēti ar unikālu elastīgu magnētisku dialektriķi, kura funkcija ir 100% koncentrēt elektromagnētiskā lauka iedarbību. Uz tinumiem uzstādīts plākšņveida dialektriķis veido ekrānu, kas palielina elektromagnētiskā lauka intensitāti ūdens cauruļvadā.

Uzstādot minētās iekārtas, garantējam sekojošus rezultātus:

· Izzudīs kaļķa un sāļu nogulsnes ūdens pievades caurulēs, krānos, arī vannā vai dušas kabīnē, kā arī pie ūdensvada pieslēgtajās apkures sistēmās, to caurulēs un radiatoros – šīs iekārtas darbosies daudz efektīvāk, taupot patērēto enerģiju (4 mm nosēdumi samazina siltumpadeves efektivitāti par 25%!) un jūsu izdevumus.

· Elektroniskās ūdens uzlabošanas sistēmas uzstādīšanai nav nepieciešama tieša pieslēgšanās jūsu mājas ūdensvadam un ūdens padeves pārtraukšana. Ūdens mīkstināšanas sistēma ne tikai atbrīvos no jau esošiem nosēdumiem, bet arī novērsīs iekšējo tērauda virsmu koroziju.

· Minēto iekārtu elektroenerģijas patēriņš vienai iekārtai ir līdz 3Ls gadā.

Iedarbības rezultāti:

WLuxPro iekārtu darbības rezultāti parādās pēc noteikta laika perioda, kura ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: ūdens ķīmiskā sastāva, ūdens patēriņa daudzuma, apkalpojamās sistēmas stāvokļa un fizikālajiem procesiem, kuri notiek sistēmā. Neliela diametra cauruļvados pirmie rezultāti parasti parādās pirmā mēneša laikā, liela izmēra cauruļvados 2 – 3 mēnešu laikā, bet sistēmas pilnīga attīrīšanās kopumā notiek ilgstošākā  laika periodā līdz divpadsmit mēnešiem.

Sakarā ar to, ka ierīce izmaina apstrādājamam ūdenim tikai tā fizikālās īpašības (aragonita kristālu rašanos), pārbaudot ierīces darba efektivitāti, parastās ķīmiskās ūdens cietības noteikšanas metodes var izmantot tikai nosacīti. Par 

WluxPro iekārtu darba efektivitāti liecina sekojošais:

1. Ja ūdens cietība līdz ierīces (noteikta ar ķīmisko metodi) vienāda ar ūdens cietību pēc aizsargājamām ierīcēm (katliem, siltumapmaiņas sistēmām), tātad tajos nenoris nosēdumu veidošanās.

2. Vecajās, ar nogulsnēm inkrustētajās sistēmās ūdens cietība aizsargājamo iekārtu (katlu, siltumapmaiņas sistēmām u.c.) izejās būs  augstāka nekā pirms ierīces, jo aizsargājamā iekārtā pamazām izzudīs izveidojušās nogulsnes.

WLuxPro darba efektivitāti var noteikt pēc sekojošām pazīmēm:

- nenotiek nogulšņu rašanās katlos; siltumapmaiņas sistēmās, cauruļvados utt.,

- izzūdot nosēdumiem, paaugstinās siltuma apmaiņas efektivitāte un lietderības koeficients,

- vecajās inkrustētajās sistēmās ar laiku var novērot ievērojamu spiediena celšanos

. WluxPro iekārtu apstrādātais ūdens satur visus nogulšņu veidojošos elementus, kuri nav spējīgi veidot citas nogulsnes. Tādējādi, noslēgtās sistēmās, nepieciešams pakāpeniski atbrīvojušas nogulsnes izskalot, piemēram, ar filtrēšanu, uztvērēju vai citu paņēmienu. Pretējā gadījumā, šie nosēdumi nokļūs vietās, kur caurteces ātrums nav tik liels un tie tur var uzkrāties. Gadījumā, ja šāda uzkrāšanās vieta ir zem apkures, var notikt atgriezeniska nosēdumu uzkrāšanās.