Meklēt


Meklēt


Lietotājs

Kā kļūt par mūsu klientu

  • Sadarbības līgums jau ir

  • Sadarbības līguma vel nav

  • Privātpersonu reģistrācija

 Reģistrācija tiek veikta darba dienās, darba laikā. Reģistrācija nav automātiska. Pēc reģistrācijas uz norādīto e-pastu saņemsiet sākotnējo lietotāja paroli, ko pirmās reģistrācijas laikā aicinām nomainīt. Preču saņemšana iespējama Akvedukts klientu apkalpošanas centros

 

Preču pasūtījumus var veikt arī izmantojot e-pasta saziņu, bez reģistrēšanās sistēmā. Atrodiet nepieciešamās preces Akvedukts E-noliktavā, pierakstiet preču kodus un nosūtiet to sarakstu uz e-pastu Klientu apkalpošanas centram, kurā vēlaties šīs preces saņemt. Jums tiks atsūtīts rēķins, ko varēsiet apmaksāt ar pārskaitījumu, vai arī, izmantojot Akvedukts piedāvāto norēķinu sistēmu web vidē (apmaksai ar jebkuru norēķinu karti, kas derīgi maksājumiem internetā, vai bankas maksājumu [tikai Citadele]).

 

"Akvedukts" garantē, ka informācija tiks izmantota tikai un vienīgi abpusējas sadarbības nodrošināšanai, un tikmēr, kamēr puses ir tajā ieinteresētas. Saņemtie dati netiks izsniegti trešajām personām, vai izmantoti mērķiem, kas neattiecas uz sadarbību starp "Akvedukts" un Jūsu uzņēmumu. Dati pieejami "Akvedukts" darbiniekiem, kas ir pilnvaroti šo datu apstrādei. Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, iesniedzot pieprasījumu par personas datu dzēšanu pa pastu (adrese: Akvedukts AS, "Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111, Latvija) vai elektroniski (infoetaakvedukts.lv).


Pieteikuma forma paroles iegūšanai

Informācija par lietotāju:

Vārds*:


Uzvārds*:


E-pasts*:


Tiešais tālrunis (mob.t.)*:


Drošības kods*: