Meklēt


Dalies ja noderīgs:

Informācija - Par strūklakām un dīķiem

Elektrības sadales kārba FM-Master EGC Home/Cloud

Aplikācija dārzam. Beidzot Jums ir iespēja viegli, ērti un ātri kontrolēt elektroiekārtu, izmantojot WiFi un aplikāciju jūsu mobilajā viedtālrunī vai planšetdatorā (iOS vai Android).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

InScenio FM-Master WLAN jaunā versija. Elektrokārba ir aprīkota ar tehnoloģiju, kas dod iespēju kontrolēt elektroiekārtu no attāluma (līdz 80m), izmantojot aplikāciju jūsu mobilajā viedtālrunī vai planšetdatorā (iOS vai Android). Šo aplikāciju var viegli lejuplādēt no Apple Store vai Google Play.

Oase InScenio FM-Master WLAN aplikācija ir domāta mobilajiem viedtālruņiem ar operētājsistēmu iOS 7.x vai augstāk un Android 4.0.3. Tiklīdz paradīsies jauna aplikāciju versija, jūs saņemsiet automātisku paziņojumu par to un uzreiz varēsiet to lejuplādēt. Lai nodrošinātu labāko iespējamo diapazonu WLAN savienojumā (2.4 GHZ), pārliecinieties, ka nekas netraucē signālam starp FM-Master un jūsu mobilo viedtālruni/planšetdatoru.

 

 • InScenio FM-Master WLAN elektrokārba ir aprīkota ar WLAN tehnoloģiju, kas dod iespēju kontrolēt elektroiekārtu izmantojot aplikāciju jūsu mobilajā viedtālrunī vai planšetdatorā (iOS vai Android).

 • Aplikāciju var viegli lejuplādēt no Apple Store vai Google Play.

 • 4 rozetes: 3 rozetes ar "on/off" režīmu un 1 ar regulēšanas režīmu

 • Katra rozete var tikt kontrolēta 24 stundu režīmā ar aplikācijā integrēto laika slēdzi.

 • FM-Master WLAN ir aprīkots ar inovatīvu DMX-RDM savienojumu, atbilstošu elektroiekārtu pieslēgšanai (sūkņi Aquamax Eco Titanium, Aquamax Eco Expert)

 • Papildus, ar FM-Master WLAN var kontrolēt līdz pat 10 citas FM-Master iekārtas, izmantojot vienu aplikāciju.

 • Elektrokārbas izmantošana iespējama visu gadu, jo tā ir aprīkota ar ūdens šļakstu izturīgām rozetēm un aizsargvāku

 • Komplektā esošais spraudnis nodrošina stabilu iekārtas fiksāciju uz zemes.

Izstrādājuma detaļas

 

 

 

WLAN pieslēgšanas tehnoloģija.

Beidzot Jums ir iespēja viegli, ērti  un ātri nolasīt un regulēt saņemto informāciju par Jūsu dārza ierīces jaudu. Kā arī ir iespējā darīt to no attāluma līdz 80 m (ja nav traucējumu signālam).

 

DMX-RDM pieslēgums.

FM-Master WLAN ir aprīkots ar inovatīvu DMX-RDM savienojumu, lai nodrošinātu kontroles iespēju iekārtām ar atbilstošu vadības tehnoloģiju, piemēram sūkņus AquaMax Eco Expert vai Aquamax Eco Titanium.

 

 

 

Zemes spraudnis.

Spraudnis nepieciešams, lai bez rakšanas viegli un stabili uzstādītu elektrokārtu. Spraudnis iekļauts komplektā.

 

 

Šļakstu aizsardzības vāks.

InScenio vāks aizsargā elektriskās detaļas no šļakstiem un lietus. Pastāv iespēja iegadāties arī dekoratīvo InScenio Rock vāku ( Kods 550417 ), ar kura palīdzību InScenio var ideāli integrēt jūsu dārza pasaulē.

 

 

Tehniskie dati

 

 

FM-Master WLAN var tikt izmantots kā papildinājums jau esošām, vai atsevišķi iegādājamām ar tālvadību kontrolējamām iekārtām, sākot ar FM-Master 1 līdz ProfiMaster, kā arī ar iekārtām Water Trio, Quintet, Quinted Creative, Jet Lightning vai JumpingJet Rainbow Star. Izmantojot FM-Master WLAN, apvienojiet visas šīs vadības iekārtas (līdz 10) vienā sistēmā un kontrolējiet tās no vienas aplikācijas savā mobilajā viedtālrunī vai planšetdatorā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzmanību!

 • "+/-" režīms sūkņa elektrodzinēja apgriezienu mainīšanai pielietojams tikai sūkņiem ar asinhrono elektrodzinēju, kuru jauda ir 40W – 320W!

 • Kopējā vienam FM-Master WLAN pievienoto elektroietaišu jauda nedrīkst pārsniegt 16A/3600W!

 • Pie on/off rozetēm drīkst pieslēgt vienfāzes ierīces ar jaudu līdz 2000W!

Lietošanas instrukcija latviešu valodā