Meklēt


Dalies ja noderīgs:

Informācija - Par strūklakām un dīķiem

Ērta un droša elektrosadale dārzā

Vadība un kontrole var būt arī relaksējoša.

Izslēgt dārza gaismas? Nav problēmu! Šo un citus uzdevumus ērti var veikt izmantojot InScenio sistēmas elektrokontroles kārbas ar tālvadības pulti.
Strāvas sadales un kontroles sistēma InScenio ir īpaši noderīga piemājas strūklaku un dārza apgaismojuma izveidē, jo nodrošinās ūdensdrošu savienojumu iekārtu kontaktdakšām ar strāvas rozeti.

Komplektācijā ar tālvadības pulti iekārta dos iespēju:
-    Ieslēgt un izslēgt dārza un zemūdens prožektorus, sūkņus un citas iekārtas
-    Regulēt dārza strūklakas augstumu ar pieskārienu pie pults taustiņa

Viegli uzstādāma, neuzkrītoša, dažādas konfigurācijas sistēma, kuras atsevišķas sastāvdaļas var ērti apvienot vai papildināt. Ar vienu pulti var kontrolēt neierobežotu skaitu InScenio iekārtu, tās tikai pareizi jāizvēlas- pie viena bloka pieslēdzamo iekārtu jauda nedrīkst pārsniegt tehniski pieļaujamos rādītājus:

Strūklakas ūdens strūklas augstumu vai mākslīgā strauta ūdens plūsmas apjomu var regulēt ar tālvadības pults palīdzību, mainot sūkņu elektrodzinēja apgriezienu ātrumu (dimmera funkcija iekārtām FM-Master 3 un FM-Profimaster). Jāņem vērā, ka šī funkcija pieļaujama tikai noteiktam Oase strūklaku sūkņu lokam:

(dimmera funkcija nav paredzēta arī apgaismojuma jaudas regulēšanai)

Lai strāvas sadales bloks vēl vairāk iekļautos dabīgā vidē, to iespējams aprīkot ar dekoratīvu akmens imitācijas vāku.

Vēlies modernāku vadības sistēmu dārza elektroaprīkojuma kontrolei? Tad lasi šeit un iepazīsties ar sadales blokiem, kas vadāmi no viedtālruņa!