Meklēt


Dalies ja noderīgs:

Par firmu - Privātuma politika

E-veikala noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi

1. Pēc PIRCĒJA izvēles PIRCĒJS var veikt pirkumu interneta lapā www.akvedukts.lv šajos Noteikumos par e-komercijas izmantošanu (turpmāk tekstā NOTEIKUMI) noteiktajā kārtībā.

2. PĀRDEVĒJS savā mājaslapā internetā, kurā būs iespēja NOTEIKUMOS norādītā kārtībā veikt preču pirkumus, apņemas norādīt šādu informāciju: preces pasūtījuma numurs, preces nosaukums, preces raksturojums (raksturojuma apjoms tiek veidots pēc PĀRDEVĒJA ieskatiem); preces aktuālā cena (ir spēkā tik ilgi, kamēr cena uzrādās attiecīgajā interneta lapā); pārējā informācija, kas nepieciešama interneta programmas izmantošanai un pasūtījuma sekmīgai veikšanai.

3. Apstiprinot NOTEIKUMUS, PIRCĒJS apliecina, ka aizpildīšanas veidlapā norādītie dati ir precīzi un ir izmantojami preču piegādei atbilstoši šiem noteikumiem

4. PĀRDEVĒJS neatbild par kļūdām, kas pieļautas no PIRCĒJA puses datu aizpildīšanas laikā

5. PĀRDEVĒJS nodrošina iespēju veikt preču pasūtījumu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, izņemot gadījumus, kad tas nav iespējams tehnisku problēmu vai servisa pārtraukumu dēļ. PĀRDEVĒJS pēc saviem ieskatiem var pārtraukt nodrošināt e-komercijas servisu, jebkurā brīdī uz nenoteiktu laiku, taču pilnībā izpildot saistības attiecībā uz veiktajiem pirkumiem.

6. PĀRDEVĒJS nodrošina tehnisko atbalstu pa tālruni un e-pastu darba dienās, laikā no 9:00 – 18:00

7. PĀRDEVĒJS pilnībā uzņemas atbildību par pasūtījuma pilnīgu izpildi, vienlaikus paturot tiesības uzticēt noteiktu uzdevumu izpildi trešajām personām (piemēram, piegādes veikšanu)

8. Preču iegāde un apmaksa

PIRCĒJS veic pasūtījuma noformēšanu atbilstoši vietnē norādītajai formai, norādot preci, piegādes adresi un saņēmēja datus, kas nepieciešami pasūtījuma garantētai izpildei.

PĀRDEVĒJS pie preces norāda tās pārdošanas cenu ar iekļautu PVN.

Apmaksu par preci PIRCĒJS veic, izvēloties vietnē piedāvātos maksājuma rīkus.

9. Pasūtījumu apstrāde

Par pasūtījuma saņemšanu, uzreiz pēc tā nonākšanas Akvedukts sistēmā, PIRCĒJS saņem apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi.

Pasūtījums tiek apstrādāts nekavējoties, tuvākajā darba dienā, darba laikā. Pēc pasūtījuma apstrādes klients uz norādīto e-pastu tiek informēts par paredzētu preces saņemšanas laiku.

10. Preces piegāde

Preci iespējams saņemt pasūtījuma dienā (darba dienā, darba laikā) pasūtījuma formā norādītajā Akvedukts klientu apkalpošanas centrā, vai arī 48 stundu laikā (darba dienās) pasūtījuma formā norādītajā saņemšanas adresē.

Prece uz PIRCĒJA adresi tiek piegādāta tikai Latvijas teritorijā.

11. Preču un maksājuma atgriešana.

PIRCĒJAM ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža atteikties no iegādātās preces un atgriezt to atpakaļ piegādātājam.

Pirms preces atgriešanas PIRCĒJAM uz e-pastu eveikals@akvedukts.lv jānosūta preces atteikums un jāvienojas par preces atgriešanas vietu.

Preces atgriešanu PIRCĒJS veic par saviem līdzekļiem, nosūtot preci pēc iepriekšējas vienošanās ar PĀRDEVĒJU pa pastu vai, nogādājot tuvākajā, Akvedukts klientu apkalpošanas centrā.

Apmaksa par atgriezto preci tiek veikta ar pārskaitījumu 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža norādītajā saņemšanas vietā.

Plašāks preču piegādes, garantijas un atteikuma noteikumu apraksts pieejems šeit

12. PĀRDEVĒJS apliecina, ka PIRCĒJA sniegtā informācija tiks apstrādāta un uzglabāta, nepārkāpjot Fizisko personu datu aizsardzības likumu un saskaņā ar AS Akvedukts privātuma politiku.

 

Noteikumi un nosacījumi var tikt pārskatīti un izmaiņas tiek uzrādītas šajā lapā. Šie noteikumi pēdējo reizi tikuši atjaunināti 07.04.2020.