Meklēt


Par firmu

Kontakti

AS "AKVEDUKTS"

"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts,
Ķekavas novads, Latvija, LV-2111
Vienotais reģ. Nr. 40003236340
Tālrunis: +371 67 606 390; +371 67 606 391
Fakss: +371 67 606 392
E-pasts: info@akvedukts.lv
Web: www.akvedukts.lv
Norēķinu rekvizīti:
Banka: Danske Bank AS
Kods: MARALV22
Konts: LV70MARA2041000031973

DARBA LAIKS

Darba laiks vairumtirdzniecībai:

pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 18:00

sestdiena, svētdiena: slēgts
 

Darba laiks mazumtirdzniecībai:

pirmdiena-piektdiena: 9:00 - 18:00

sestdiena: slēgts

svētdiena: slēgts

UZŅĒMUMA VADĪBA

Valdes priekšsēdētājs

Nauris Ārmanis

          tālr: 67 606 390
  nauris@akvedukts.lv

Valdes loceklis
Tirdzniecības vadītājs

Gints Jaudzems

          tālr: 67 805 316
     gints@akvedukts.lv

Finanšu daļas vadītāja, galvenā grāmatvede

Ineta Zeltiņa

           tālr: 67 408 114
     ineta@akvedukts.lv

Administratīvās daļas vadītājs

Ainārs Pauniņš

       tālr: 67 805 310
ainars@akvedukts.lv

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Inga Lūce

           tālr: 67 606 390
      inga@akvedukts.lv

Iepirkumu daļas vadītājs

Rūdolfs Kalniņš

           tālr: 67 607 860
  rudolfs@akvedukts.lv

Pārdošanas daļas vadītājs

Dmitrijs Gaujenietis

           tālr: 67 607 861
  dmitrijs@akvedukts.lv

Klientu apkalpošanas centru vadītājs

Leonīds Neiburgers

              tālr: 67 607 860
     leonids@akvedukts.lv

Noliktavas vadītāja
Saimniecības daļas vadītāja

Ilvija Andrejeva

          tālr: 67 805 312
     ilvija@akvedukts.lv

Servisa daļas vadītājs

Arturs Ribkinskis

           tālr: 67 408 116
   arturs@akvedukts.lv

 

 

PĀRDOŠANAS DAĻA

Sūkņi ūdensapgādei un apkurei, dīzeļdegvielai un eļļām

Kaspars Podskočijs

               tālr: 67 805 314
  kasparsp@akvedukts.lv

Sūkņi ūdensapgādei un apkurei

Guntis Valainis

         tālr: 67 805 317
 guntis@akvedukts.lv

Sūkņi ūdensapgādei un apkurei, dīzeļdegvielai un eļļām; strūklaku aprīkojums

Andris Švēde

                    tālr: 67 805 318
  andris.svede@akvedukts.lv

Drenāžas un kanalizācijas sistēmas, rūpnieciskā armatūra

Viesturs Spārns

           tālr: 67 607 859

v.sparns@akvedukts.lv

Apkures iekārtas, sanitārtehniskais aprīkojums

Dmitrijs Gaujenietis

          tālr: 67 607 861
 dmitrijs@akvedukts.lv

Apkures iekārtas, sanitārtehniskais aprīkojums

Gints Kampmanis

                    tālr: 67 601 591
 g.kampmanis@akvedukts.lv

 

Profesionālas strūklaku tehnoloģijas

Gints Jaudzems

      tālr: 67 805 316
 gints@akvedukts.lv

Ūdens un kanalizācijas cauruļvadi, armatūra, santehnika

Uldis Vesers

                  tālr: 67 408 110
 uldis.vesers@akvedukts.lv

Ūdens un kanalizācijas cauruļvadi, armatūra, santehnika

Māris Strēlis

        tālr: 67 805 311
 maris@akvedukts.lv

Projektu menedžeris,
sadarbība ar būvfirmām

Māris Strēlis

        tālr: 67 805 311
 maris@akvedukts.lv

Projektu menedžeris,
sadarbība ar būvfirmām

Jānis Daņiļevičs

      tālr: 67 606 390
 janis@akvedukts.lv

Pazemes un pilienveida laistīšanas sistēmas,
strūklakas, dārza šļūtenes

Andrejs Burnajevs

          tālr: 67 408 117
andrejs@akvedukts.lv

Klientu apkalpošanas operatore

Olga Rudzīte

          tālr: 67 607 863
     olga@akvedukts.lv

Klientu apkalpošanas operatore

Daina Ščukina

       tālr: 67 607 863
daina@akvedukts.lv

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS KLIENTU ATTIECĪBU VADĪTĀJI

Rīga, Rīgas reģions

Leonīds Neiburgers

            tālr: 28 662 357
   leonids@akvedukts.lv

Kurzemes reģions

Andris Jusis

                    tālr: 29 423 843
       zemnieku@akvedukts.lv

Vidzemes, Zemgales reģioni

Kaspars Eiķelis

           tālr: 28 342 892
 kaspars@akvedukts.lv

Latgales reģions

Vilnis Birkulis

           tālr: 29 125 786
   vilnisb@akvedukts.lv

Sadarbība ar interneta veikaliem

Guntars Tiltiņš

              tālr: 29 106 619
    guntars@akvedukts.lv

KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRI

Jelgavā, Kronvalda 3a

Akvedukts Jelgava

            tālr: 63 081 605
   jelgava@akvedukts.lv

Liepājā, Zemnieku 32

Akvedukts Liepāja

               tālr: 63 421 464
  zemnieku@akvedukts.lv

Alūksnē, Gulbenes 4

Akvedukts Alūksne

            tālr: 64 322 231
  aluksne@akvedukts.lv

Balvos, Raiņa 56

Akvedukts Balvi

            tālr: 64 522 966
       balvi@akvedukts.lv

Gulbenē, Gaitnieku 12

Akvedukts Gulbene

            tālr: 64 471 701
 gulbene@akvedukts.lv

Madonā, Poruka 2a

Akvedukts Madona

            tālr: 64 807 002
 madona@akvedukts.lv

Valmiera, Rubenes 44

Akvedukts Valmiera

            tālr: 64 281 834
 valmiera@akvedukts.lv

Saldus, Dzirnavu 23

Akvedukts Saldus

            tālr: 26 610 050
    saldus@akvedukts.lv

MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALI

Mazumtirdzniecības veikals

"Akveduktos"

         tālr: 67 408 113
veikals@akvedukts.lv

SERVISA DARBNĪCA

Servisa darbnīca

"Akveduktos"

            tālr: 67 408 116
   serviss@akvedukts.lv