Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemSeko vai novērtē

Meklēt


Reģistrētiem lietotājiemSeko vai novērtē

Jaunumi

Akvedukts KAC Gulbene

Gulbenes KAC darba laika izmaiņas

24.01.2022.

Informējam, ka Gulbenes klientu apkalpošanas centra (KAC) darba laiks  24. un 25. janvārī ir mainīts: 09:00 - 17:00.

Iespējamas turpmākas darba laika izmaiņas pārējās nedēļas dienās, lūdzam sekot līdzi informācijai. Atvainojamies par radītajām neērtībām!

FITT info

Cenu maiņa FITT ražotajām precēm

14.01.2022.

Vēlamies informēt, ka no 01.02.2022 tiek mainītas cenas FITT ražotajām precēm. Cenu pieaugums 6%

HEPVO sausais sifons

Alternatīva ierastajam ūdens sifonam

13.01.2022.

Wavin „HepvO” sausā veida sifonus var uzstādīt ierasto ūdens sifonu vietā. Sausā veida sifona konstrukcija neļauj nepatīkamām smakām nokļūt notekūdeņu novadīšanas sistēmā.

Sausā veida vārsti atveras paši ūdens 💧spiediena rezultātā, novadot ūdeni, un aizveras, kad notekūdeņi ir novadīti. Notekūdeņi viegli izplūst caur vārstu, neatkarīgi no novadāmā ūdens daudzuma. Sausā veida vārsti ir vienkārši uzstādāmi un ietaupa daudz vietas, salīdzinot ar parasto ūdens sifonu. "HepvO" izstrādājumus var uzstādīt jebkurā virzienā - horizontāli, vertikāli, un jebkurā leņķī.

Tas veic tādu pašu funkciju kā parastais ūdens sifons, bet atšķirībā no tā, nodrošina drošu blīvējumu visos apstākļos, ko neietekmē iztvaikošana, izskalošanās vai sals.

➡️ Vairāk šīs preču grupas produktus var apskatīt šeit

Ūdens skaitītāja akas Rotons

Ūdens skaitītājs siltā akā ar ērtu piekļuvi!

07.01.2022.

Uzticams risinājums - siltinātas ūdensskaitītāja akas no Rotons, kas paredzētas individuālo patērētāju pieslēgšanai municipālajam ūdensvadam.

Skaitītājs akā tiek uzstādīts 30–40 cm dziļumā, tādēļ to ir viegli kontrolēt un ērti apkalpot. Akas sienu un vāka siltumizolācija zemes un gruntsūdens ģeotermiskās siltuma atdeves ietekmē ziemas laikā akas iekšpusē nodrošina temperatūru virs 0°C. Tāpēc ūdens skaitītājs, kas atrodas tuvu zemes virsmai, nesasalst un turpina normālu darbību arī pie viszemākajām āra gaisa temperatūrām. Akas ir piemērotas uzstādīšanai teritorijās, kurās ārējā gaisa temperatūra var sasniegt -30˚C, ar sasaluma dziļumu līdz 1,5 m, kā arī ūdensvadu izbūves zonās ar augstu gruntsūdens līmeni.

Plašāka informācija par šo preču grupu šeit

akvedukts caurules ekoflex

Rūpnieciski izolētas caurules Ecoflex no Uponor

13.12.2021.

Rūpnieciski izolētas un energoefektīvas caurules siltumtrasēm un ūdens apgādes sistēmām!

Ecoflex no Uponor Latvija piedāvā inovatīvu un energoefektīvu iepriekš izolētu cauruļu, veidgabalu un piederumu izvēli. Drošas un izturīgas  sistēmas ir piemērotas apsildes, dzesēšanas un ūdens sadalei.

Tās var izmantot dažādiem lietojuma veidiem, tai skaitā sekundārajiem centralizētajiem apkures tīkliem, dzīvojamo māju savienojumiem, bioenerģijai, biogāzes rūpnīcām un centralizētiem dzesēšanas tīkliem.   Tīkla uzstādīšana ir ātra 🕘un efektīva pat sarežģītākajos apstākļos!

Kros kūka 30 jubileja

Sveicam 30 gadu jubilejā!

06.12.2021.

Šodien Akvedukts grupas uzņēmumam KROS SIA īpaša diena - 30 gadu jubileja! Sveicam uzņēmumu KROS un novēlam zināšanu un kompetences muskuļu noturību un pieaugumu nākamajos 30 gados un vēl ilgāk!

KROS SIA ir mūsu sadarbības partneris daudzu gadu garumā un no 2018. gada - Akvedukts grupas uzņēmums ar pastiprinātām zināšanām rūpniecisku sūkņu, cauruļvadu aprīkojuma, elektronisko preču tirdzniecībā, kā arī uzticams un Latvijas montāžas uzņēmumiem pazīstams ūdensapgādes, apkures un elektropreču vairumtirgotājs.

Ūdens apgādes automāts ekspluatācija remonts

Ūdens apgādes automātu izvēle un ekspluatācijas problēmu novēršana

03.12.2021.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties ūdens apgādes automātu un kas jāzina ūdens apgādes automāta ekspluatācijas laikā?

Esam apkopojuši svarīgāko informāciju gudrai ūdens apgādes automāta izvēlei un biežāk uzdotos jautājumus par ūdens apgādes automātu ekspluatācijas problēmām un darbībām to novēršanai.

Plašāka informācija par šo tēmu šeit

Dīķa ieziemošana aeratori

Ieziemo dīķi pareizi

24.11.2021.

Vai esat padomājuši par dīķa un to iemītnieku labsajūtu arī ziemas periodā?

Ūdenszāļu, zivju ekskrementu u.c. organisku vielu trūdēšanas procesā izdalītās toksiskās gāzes nevar tikt izvadītas atmosfērā caur aizsalušu ūdens virskārtu. Jebkurai dzīvībai ūdenī šādi apstākļi ir ne tikai kaitīgi, bet var būt arī nāvējoši, tādēļ jārūpējas, lai ziemas laikā dīķa ūdens virsmai iespējami ilgi būtu kontakts ar atmosfēru.

Informācija par veselīgu dīķa ieziemošanu šeit

Devi apsildes kabelis

Ierīko pirms ziemas - lai vairs neaizsalst 
ūdens un kanalizācijas cauruļvads!

06.11.2021.

Pašregulējošā apsildes kabeļa DPH-10 komplekts paredzēts cauruļu aizsardzībai no aizsalšanas. Kabelis maina jaudu atkarībā no apkārtējās vides temperatūras, tāpēc tam nav nepieciešams termoregulators, tas var krustot pats sevi un saskarties ar siltumu nevadošiem materiāliem!

Kabeļa DPH ārējais apvalks izgatavots no fluorpolimēra, tādējādi kabeli drīkst izmantot dzeramā ūdens caurulēs. Apsildes kabelis DPH-10 ir pieslēdzams pie 230V tīkla.

Informācija par preču grupu

E-noliktava