Meklēt


Dalies ja noderīgs:

Informācija - Par strūklakām un dīķiem - Profesionālas strūklaku tehnoloģijas

Strūklaka Kuldīgā, pilsētas laukumā

Strūklaka Kuldīgā, pilsētas laukumā

Dinamiska, krāsaina strūklaka ar divu veidu strūklu formām. 2013.gadā strūklaka tika izbūvēta ar trīs vertikālām strūklām (diametrs 12mm, maks. augstums 2m) un četrām parabolas formas strūklām ar maksimālo parabolas augstumu 2m un parabolas garumu 2m.  Parabolas strūklas tips - gluda, kompakta strūkla un tās darbība - regulāra, vai ar īslaicīgiem pārrāvumiem, radot „lēkāšanas” efektu. Katras vertikālās strūklas augstuma izmaiņas un strūklu apgaismojums kontrolējams neatkarīgi.

2014.gadā strūklaka tika papildināta ar vēl 4 vertikālām strūklām un 4 parabolas formas strūklām.

Strūklakas darbība - vertikālo strūklu augstums, parabolas strūklu darbība un „lēkāšanas” režīms un apgaismojums tiek vadīts ar speciālu vadības procesoru, ar kuru iekārtas savienotas ar DMX signāla kabeli. Darbības programma ilgst 3-5 minūtes, pēc tam atkārtojoties visā strūklakas darbības laikā. Strūklakas apgaismojumam izmantoti LED RGB prožektori, to darbība paredzēta visā strūklakas darbības laikā. Pastiprināta vēja gadījumā parabolas strūklu augstums tiek samazināts. Spēcīgu vēja brāzmu gadījumā tiek pārtraukta visu strūklu darbība.

Strūklakas izskats un vizuālais risinājums – Diānas Zalānes projektu birojs. Strūklakas tehnoloģiskais risinājums - Gints Jaudzems, Akvedukts. Strūklakas izbūve- Ostas Celtnieks, Teklat, Vaben.

Strūklaka pēc izbūves 2013.gadā

Strūklaka pēc papildus vertikālo un parabolas formas strūklu izveides.