Meklēt


Informācija - Par strūklakām un dīķiem - Profesionālas strūklaku tehnoloģijas

Strūklaka Kuldīgā, pilsētas laukumā

Strūklaka Kuldīgā, pilsētas laukumā

Dinamiska, krāsaina strūklaka ar divu veidu strūklu formām. Trīs vertikālas strūklas ar diametru 12mm un mainīgu strūklu augstumu līdz 2m. Katras strūklas augstums maināms neatkarīgi, strūklu apgaismojums katrai strūklai maināms neatkarīgi. Četras parabolas formas strūklas ar maksimālo parabolas augstumu 2 metri un maksimālo parabolas garumu 2 metri. Strūklas tips - gluda, kompakta strūkla. Strūklas darbība - regulāra, jeb ar īslaicīgiem pārrāvumiem, radot „lēkāšanas” efektu. Strūklas izgaismotas ar krāsainiem prožektoriem, kas iebūvēti strūklu padeves iekārtā. Katrai strūklai apgaismojums regulējams atsevišķi.

Strūklakas darbība - vertikālo strūklu augstums, parabolas strūklu darbība un „lēkāšanas” režīms un apgaismojums tiek vadīts ar speciālu vadības procesoru, ar kuru iekārtas savienotas ar DMX signāla kabeli. Darbības programma ilgst 3-5 minūtes, pēc tam atkārtojoties visā strūklakas darbības laikā. Strūklakas apgaismojumam izmantoti LED RGB prožektori, to darbība paredzēta visā strūklakas darbības laikā. Pastiprināta vēja gadījumā parabolas strūklu augstums tiek samazināts. Spēcīgu vēja brāzmu gadījumā tiek pārtraukta visu strūklu darbība.

Strūklakas izskats un vizuālais risinājums – Diānas Zalānes projektu birojs. Strūklakas tehnoloģiskais risinājums - Gints Jaudzems, Akvedukts. Strūklakas izbūve- Ostas Celtnieks, Teklat, Vaben.